Len 350 m od kúpaliska Gino Paradise!

Privát Ondrej je situovaný v príjemnej pokojnej časti známej liptovskej obce Bešeňová, vo vzdialenosti len 350 metrov od vyhľadávaného komplexu termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho oddychu a turistiky. Spríjemniť Váš pobyt si môžete podnikaním množstva turistických prechádzok, cyklistických túr, raftingom, rybolovom, člnkovaním a inými vodnými športmi na brehoch blízkej Liptovskej Mary. Vo vzdialenosti len 50 metrov od ubytovania môžete využívať taktiež tenisové kurty. Ďaleko od nás to nebudete mať ani k vodnému svetu Tatralandia, nachádzajúcemu sa vo vzdialenosti len 10 km od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame komfortné privátne ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré sú súčasťou rodinného domu a jeho prístavby. Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch dvojlôžkových izieb, z ktorých jedna disponuje možnosťou využitia dvoch prísteliek. Vo výbave týchto izieb nechýba televízor ako aj chladnička. Kúpeľňa a toaleta sú spoločné pre obe izby.

Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme v našej ponuke dva pohodlné apartmány s výhľadom na rieku Váh. Súčasťou oboch apartmánov je vlastná kúpeľňa s toaletou, televízor a plne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Väčší apartmán, tvorený dvomi spálňami (dvojlôžkovou a štvorlôžkovou izbou) je navyše dovybavený štýlovou spoločenskou miestnosťou s krbom, HiFi vežou, stolným futbalom a možnosťou využitia troch prísteliek.

V areáli ubytovania je všetkým ubytovaným hosťom k dispozícii altánok s vonkajším posedením, grilom a ohniskom. Súčasťou záhradnej časti je malé jazierko s rybami, ktoré dotvára príjemnú atmosféru ubytovania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore privátu. Tešíme sa na Vašu návštevu.