Príjemné ubytovanie s free WiFi

Ubytovanie na súkromí Oáza sa nachádza na Spiši v známom meste Levoča len 200 metrov od historického centra. Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch častiach:

Izby v rodinnom dome (2x4, 1x3). Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC) televízor a kuchynský kút (varič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica).

Izby v samostatnom objekte (1x2, 2x4). Kuchyňa s jedálenským kútom (chladnička, mraznička, plynový sporák, mikrovlnka a varná kanvica). Spoločná kúpeľňa (vaňa, WC, umývadlo).

Po dohode Vám vieme zabezpečiť aj raňajky. Prijemne zrelaxovať môžete v tichej záhrade kde je vonkajšie posedenia s možnosťou grilovania.

Objekt je ideálnym východiskovým bodom pre poznávanie Spiša (radnica a Chrám sv. Jakuba v Levoči, pútnické miesto Mariánska hora, Spišská Kapitula, Spišský hrad) prírodných krás blízkeho okolia (Slovenský raj, Pieniny, Vysoké Tatry) a na návštevu termálneho kúpaliska vo Vrbove, Spišskej Novej Vsi a AquaCity Poprad. V lete je možnosť zakúpenia povolenky na lov rýb v blízkosti Levoče.

V zime si prídu na svoje začiatočníci i skúsení lyžiari na perfektne upravenej zjazdovke v lyžiarskom stredisku Ski Levoča, ktoré je vzdialené len 6 km od ubytovania.