Len 1 km od Aquaparku Tatralandia!

Privát Nikolas je situovaný v príjemnom prostredí Liptovskej Ondrášovej, mestskej časti Liptovského Mikuláša, vo vzdialenosti len 1 km od vyhľadávaného vodného sveta - Aquaparku Tatralandia. Vďaka ideálnej polohe ubytovania to nebudú mať naši hostia ďaleko ani do historického centra mesta Liptovského Mikuláša (2 km), k Liptovskej Mare či obľúbeným demänovským jaskyniam. Krásna okolitá príroda Západných a Nízkych Tatier ponúka navyše bohaté možnosti turisticky a cyklistiky. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete okrem hrania bowlingu, tenisu či squashu taktiež skvelým relaxom v blízkych bazénoch Tatralandie s množstvom tobogánov, keltským saunovým svetom a wellness centrom. Ďaleko od nás to nebudete mať ani k termálnemu kúpalisku v Liptovskom Jáne.

V letnom období Vám ponúkame príjemné ubytovanie v našom priváte, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 11 až 16 osôb.

V dome sú hosťom k dispozícii 4 izby s televízormi so satelitným príjmom, nachádza sa tu jedna rodinná/skupinová izba s dvomi 2-lôžkovými spálňami (s možnosťou využitia jednej a dvoch prísteliek) ako aj jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková izba. Nechýbajú tu ani tri plne vybavené kuchyne s možnosťou prípravy vlastných jedál. Súčasťou rekreačného domu sú taktiež tri kúpeľne so sprchovacím kútom a tri samostatné toalety. Počas pobytu majú hostia možnosť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s altánkom s vonkajším posedením a záhradnou hojdačkou. Pre Vaše ratolesti je tu pripravený detský hrad, hračky, trampolína či detská šmýkačka. K dispozícii je Vám tu aj záhradný kotlík a gril s možnosťou prípravy chutných grilovaných špecialít. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo vo dvore ubytovania (4 parkovacie miesta).