Voľné ubytovanie cez Veľku Noc.

Privát Natálka je situovaný v krásnom pokojnom prostredí malebnej oravskej dedinky Zuberec, nachádzajúcej sa uprostred nádhernej prírody Roháčov - Západných Tatier. Výborná poloha privátu v atraktívnej časti Oravy je zárukou dovolenky plnej dokonalého oddychu aj aktívneho športového vyžitia. Vďaka čarovnej okolitej prírode si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť rôznymi turistickými prechádzkami, cyklotúrami, ochutnávkou miestnych špecialít či návštevou Múzea oravskej dediny priamo v Zuberci. Skvelý relax s komplexom wellness služieb si zaiste skvelo vychutnáte v blízkom termálnom kúpalisku Meander Thermal Park Oravice s bazénmi pre malých aj veľkých. V zimnom období sú tu milovníkom zimných športov k dispozícii lyžiarske strediská Milotín a Janovky, prípadne Zverovka - Spálená dolina s ponukou kvalitných doplnkových služieb aj občerstvenia.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné privátne ubytovanie v našom Priváte Natálka s celkovou kapacitou 10 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom sú tu k dispozícii 3 izby (dve s balkónom), jedna 2-lôžková s možnosťou jednej prístelky a dve 3-lôžkové (jedna z nich s možnosťou jednej prístelky). V každej z izieb sa okrem manželských postelí (prípadne prísteliek) nachádza televízor, chladnička a vlastná kúpeľňa s toaletou. Na prípravu chutných raňajok, obedov a večerí Vám tu poslúži spoločná priestranná kuchyňa, vybavená elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kompletným kuchynským riadom a jedálenským posedením. Samozrejmosťou ubytovania je aj možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

V rozľahlej vonkajšej časti s altánkom, záhradnou hojdačkou, vonkajším posedením a možnosťou grilovania či varenia kotlíkového gulášu môžu hostia stráviť príjemný čas s rodinou či priateľmi a relaxovať popri zabávajúcich sa deťoch. Pre najmenších hostí sme pripravili množstvo hračiek, pieskovisko, bazénik, hojdačku a preliezku so šmýkačkou. Pohodlné parkovanie Vašich áut je samozrejme možné hneď pri ubytovaní.

Ak túžite po dovolenke s možnosťami aktívneho vyžitia, relaxu aj zábavy, vitajte u nás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty