Deti do 3 rokov zadarmo

Ubytovanie sa nachádza zhruba 6 km od kúpeľného mesta Piešťany v malebnej obci Trebatice. K dispozícii sú jedno, dvoj a trojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), televízorom, chladničkou a WiFi pripojením na internet.

Prízemie objektu tvori priestranná spoločenská miestnosť s krbom a kompletne zariadená kuchyňa. Vieme zabezpečiť aj detskú postieľku. Areál ubytovania pozostáva z parkoviska a peknej záhrady s možnosťou príjemného posedenia a grilovania.

V blízkom okolí nájdete múzeá, veľa turistických zaujímavostí ako sú Matúšovo kráľovstvo (miniatúry hradov a zámkov na Slovensku), zrúcaniny Čachtického hradu a Múzeum, zrúcaniny hradu Beckov a Tematín, Smolenický zámok, Jaskyňa Driny, zámok Červený kameň, Katarínka (zrúcanina kláštora v Malých Karpatoch) v blízkosti obce Dechtice. Pamätník Milana Rastislava Štefánika na Bradle ako i Múzeum v jeho rodnom dome na Košariskách. Taktiež je možné navštíviť v obci Prašník farmu Etelku (predaj z dvora), dedinské múzeum Za Krakovskou bránou (2 km od ubytovania). 5 km vzdialené svetoznáme kúpele Piešťany sú známe okrem liečivej vody a bahna aj vodným dielom Sľňava (výlety na parníku, rybolov, vodné športy, cyklookruh okolo Sľňavy). Balneologické múzeum, Vojenské historické múzeum, Múzeum veteránov (historické autá) v Moravanoch nad Váhom. Objekt od Piešťan je vzdialený 5 km. Tešíme sa na Vašu návštevu.