Rodinná atmosféra a výhodné ceny

Privát - Magdalenka sa nachádza v podtatranskej obci Stará Lesná v tichom prostredí Vysokých Tatier (majiteľ býva v objekte). Objekt je vhodný pre nenáročných turistov, rodiny s deťmi, na oslavy a rôzne stretnutia. Ubytovanie v súkromí v rodinnom dome navodí rodinnú atmosféru rodinného oddychu.

K oddychu a dobrému spánku vďaka čerstvému vzduchu sa pridá aj šum tatranského Studeného potoka, tečúceho za domom. Od objektu je 4 -10 km do Vysokých Tatier. Termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou pre liečbu pohybového, dýchacieho, psychického aparátu a rôznych alergií, je vzdialené 10 minút cesty. Rovnako po dobrej túre tatranskými štítmi Vám vylieči nielen svaly ale i nervy. Mesto Kežmarok (vzdialené 10 km) Vás obohatí nádherným starobylým námestím, svojou bohatou históriou ako napr. Kežmarský hrad, Kostol Najsvätejšej trojice zapísaný v UNESCO, Evanjelické lýceum v Kežmarku a iné. V okolí sú okrem rôznych turistických chodníkov aj jaskyne ako Belianska, Dobšinská ľadová a Važecká jaskyňa. Mesto Poprad Vás privíta krásnym historickým námestím (10 km), známe je aj pre Aquapark AquaCity Poprad. V neďalekej dedinke (2 km) nájdete domáce ZOO, kde sa deti môžu pohrať a nakŕmiť zvieratká. K dedine Stará Lesná vedie aj autobusové spojenie. Okrem toho v dedine nájdete obchod, reštaurácie, kostoly (evanjelický aj katolícky), detské ihrisko, futbalové ihrisko. V zime si zalyžujete v obľúbených lyžiarskych strediskách s dokonale upravenými zjazdovkami, a to Greguška Ski Pod Lesom (4 km), Tatranská Lomnica (6 km), Ski Jakubkova Lúka (9 km).

Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch častiach s celkovou kapacitou 15 lôžok. Hostia si môžu u domácej pani v predstihu objednať raňajky či večeru. V sektore č. 1 sú hosťom k dispozícii dve väčšie izby - jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková s možnosťou prístelky, obe vhodné pre spoločnú skupinku (rodinu). Nachádza sa tu tiež kuchynský kútik s elektrickým varičom a rýchlovarnou kanvicou ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta.

V sektore č. 2 sú pre Vás pripravené štyri izby: 3x2 a 1x2 s prístelkou. Jedna 2-lôžková izba je vybavená televízorom, elektrickým varičom a rýchlovarnou kanvicou. Hostia ďalších izieb využijú spoločnú kompletne zariadenú kuchynku. K izbám v sektore č. 2 sú k dispozícii dve kúpeľne so sprchovacím kútom a dve toalety.

Na prízemí ubytovania nájdete spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom, dve kompletne zariadené kuchyne (jedna aj s možnosťou samostatného sedenia - jedálňou) a toaletu, spoločnú pre všetkých ubytovaných hostí. Na základe dohody je možné objednať si raňajky a večere. Vo dvore privátu je altánok s krytým posedením, grilom a záhradným krbom s možnosťou grilovania. Pre deti máme pripravenú hojdačku.

Milí domáci, bývajúci priamo v objekte, Vám ochotne počas celého pobytu poradia, ako si čo najlepšie užiť dovolenku v Tatrách a okolí. Tešíme sa na Vašu návštevu.