Apartmány s kuchyňou a kúpeľňou.

Privát Macko je situovaný v horskom prostredí Vysokých Tatier v známej podtatranskej obci Štrba. Hosťom ponúkame ubytovanie v troch samostatných apartmánoch s kapacitou do 22 lôžok. Apartmány prenajímame samostatne alebo spolu podľa požiadaviek klientov.

Apartmán 1 má samostatný vchod, dvojlôžkovú spálňu s možnosťou dvoch prísteliek, spoločenskú miestnosť, kuchynský kút (chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, varič, potrebné riady), 2x televízor, satelit a kúpeľňu s toaletou.

Apartmán 2 je na samostatnom poschodí. K dispozícii sú dve spálne, dvojlôžková s možnosťou jednej prístelky a dvojlôžková s možnosťou dvoch prísteliek s televízorom. Samozrejmosťou je spoločenská miestnosť s televízorom, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa a toaleta.

Apartmán 3 je tiež na samostatnom pochodí a má až tri spálne. Každá izba s televízorom a vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, toaleta). Nechýba ani kompletne zariadená kuchyňa.

Dovolenku si môžete spríjemniť posedením v záhradnom domčeku s možnosťou opekania a grilovania. Parkovanie máte zabezpečené vo dvore zdarma.

V okolí je obľúbená turistika, prechádzky, zjazdové a bežecké lyžovanie (najbližší lyžiarsky vlek 5 km).