!!!Voľná kapacita počas Veľkej noci!!!

Apartment privát LUNA*** je moderne zariadené ubytovacie zariadenie. Ponúka ubytovanie v dvoch samostatných dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a kuchyňou s možnosťou vonkajšieho posedenia a jeden trojizbový apartmán (120 m2). Všetky podlažia sú vybavené podlahovým kúrením.

Apartmán KOMFORT*** - (cca. 120m2) má vlastný balkón s krásnym výhľadom na Tatry, spoločenskú miestnosť s priestrannou kuchyňou otvorenou do priestoru, tri spálne, dve kúpeľne a WC. Možnosť pridania prísteliek alebo detskej postieľky.

Dvojlôžková izba KOMFORT 1*** je na prízemí, má žlté prevedenie a je vybavená kúpeľňou, WC, kuchynkou. Možnosť pridania prísteliek alebo detskej postieľky.

Dvojlôžková izba KOMFORT 2*** má zelené prevedenie a je vybavená vlastnou kúpeľňou, WC, kuchynkou. Pre zmenu je táto izba v zelenom prevedení. Možnosť pridania prísteliek alebo detskej postieľky.

Náš Apartment Privát LUNA*** doporučujeme pre hostí, ktorí uprednostňujú menšie ubytovacie zariadenia s rodinnou atmosférou a hľadajú tiché a pokojné prostredie.

Koliba Tatry a lyžiarske stredisko Dolnom Smokovci - Pod lesom je vzdialené iba 5-10 min. chôdze od Privátu LUNA***.