Komfortné ubytovanie za výhodné ceny!

Komfortné ubytovanie Privát Laura je situované v rázovitej obci Ždiar, ktorá sa nachádza v pohorí Belianskych Tatier a Spišskej Magury, v okrese mesta Poprad.

Zaujala Vás nádherná príroda a zaujímavé možnosti letnej i zimnej turistiky v Ždiari a jeho okolí? U nás ste na tom správnom mieste! Nádherné doliny a údolia poskytujú z ich výšky ešte krajšie výhľady na celý kraj. Objavíte tu tiež krásy Belianskej jaskyne či okolitých plies a jazier ako napr. Zelené pleso, Skalnaté pleso, Jezerské jazero a pod. V blízkej Bachledovej doline si počas teplých dní užijete bike park, bobovú dráhu, jazdu lanovkou, pre tých najmenších je pripravený aj detský areál. V zimnom období si prídu na svoje lyžiari a snowboardisti, ktorí sa potešia upraveným svahom lyžiarskych stredísk Bachledka Ski & Sun, Ski centrum Strednica Ždiar a Ski centrum Strachan Ždiar.

Počas celého roka Vás srdečne privítame v našom štýlovo zariadenom ubytovaní, ktoré je prispôsobené pre komfortný pobyt 14 osôb. Ubytovaní hostia majú k dispozícii štyri izby a spoločenské priestory.

V spoločenskej miestnosti s krbom si dokonale oddýchnete posedením na pohodlnom gauči, sledovaním televízie so satelitným príjmom alebo hrou biliardu s priateľmi. Vaše jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchynke a pre milovníkov piva je k dispozícii i výčapné zariadenie. Pre maximálne pohodlie počas Vášho pobytu sme Vám pripravili dve 3-lôžkové spálne s balkónom, jednu 4-lôžkovú spálňu s balkónom a jednu 4-lôžkovú spálňu. Každá z izieb disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Naším hosťom ponúkame taktiež možnosť relaxu a oddychu v exteriérovej saune v tvare suda. Na záhrade si môžete grilovať, opekať, uvariť kotlíkový guláš, príjemne posedieť na terase a počas nepriaznivejšieho počasia aj v altánku. Detičky sa potešia preliezkam a záhradnej hojdačke, na ktorej sa radi pohojdajú aj dospelí. Vaše autá zaparkujete priamo pri ubytovaní. Tak teda neváhajte a kontaktujte nás, u nás ste vždy vítaní. Tešíme sa na stretnutie s Vami!