Ubytovanie v Lúčkach

Lacné ubytovanie v súkromí (od 9 Eur/osoba) - Privát Ján je situovaný na Liptove v obci Lúčky pri Bešeňovej, len 400 metrov od kúpaliska Aqua Vital Park Lúčky s vonkajšími minerálnymi bazénmi a 5 km od Gino Paradise Bešeňová. Privát hosťom ponúka ubytovanie na prízemí v apartmáne rodinného domu so samostatným vchodom a vedľa v chalupe.

V chalupe sú Vám k dispozícii dve spálne (1x5 a 1x6-lôžková izba), kompletne zariadená kuchyňa (elektrická dvojplatnička, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra), kúpeľňa (vaňa, sprcha, WC, umývadlo), televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí v apartmáne sa nachádza 2 x 2-lôžková izba, zariadená kuchynka (plynový sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnná rúra), sprcha, WC, televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet.

V záhrade si môžete posedieť v altánku a ugrilovať niečo dobré pod zub.

Táto atraktívna poloha poskytuje široké príležitosti na letné i zimné športy - Gino Paradise Bešeňová, Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia, Ski Park Ružomberok. Turistika - Oravský Podzámok, demänovské jaskyne, Prosiecka a Kvačianska dolina. Kultúra - skanzen Vlkolínec, hrad Likava, hrad Liptov, Habakuky - rozprávková dedina.