S prekrásnym výhľadom na tatranské štíty

Privát Ivka sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v malebnej obci Nová Lesná, patriacej pod okresné mesto Poprad. Vynikajúca poloha ubytovania v srdci Tatier a blízkosti všetkých zaujímavých atrakcií kraja, poskytuje našim hosťom naozaj bohaté možnosti rekreácie, aktívneho oddychu aj turistiky.

Vašu dovolenku si tu môžete spríjemniť rôzne náročnou turistikou po veľmi dobre označených chodníkoch, vedúcich očarujúcou prírodou Tatranského národného parku. Podniknúť tak môžete napríklad túru na známy Hrebienok, Lomnický štít, Štrbské Pleso či Skalnaté pleso, alebo si vychutnajte výlet do okolitých miest s možnosťou navštíviť očarujúce podtatranské historicko-kultúrne pamiatky. Ak túžite po dokonalom oddychu v termálnych bazénoch, zavítajte do jedinečného neďalekého aquaparku AquaCity Poprad so širokou ponukou wellness služieb v jeho originálnom saunovom svete Fire & Water Wellness & Spa. V zimnom období si u nás na svoje prídu milovníci lyžovania, bežkovania aj snowboardingu či sánkovania. Na výber tu majú hneď niekoľko špičkových lyžiarskych stredísk, napríklad v Starom Smokovci, Tatranskej Lomnici alebo na Štrbskom Plese.

Celoročne Vám ponúkame príjemné privátne ubytovanie s celkovou kapacitou 14 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom sú tu k dispozícii štyri 2-lôžkové izby, pričom do dvoch z nich je možné pridať jednu prístelku a v dvoch izbách je možné využiť podľa potreby až dve prístelky. Každá izba zároveň disponuje balkónom, vďaka čomu si počas Vášho pobytu môžete dopriať každodenný rozprávkový výhľad na majestátne Tatry. Samozrejmosťou je taktiež možnosť bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet. Príjemný čas v kruhu rodiny či priateľov môžu hostia tráviť v jednej spoločenskej miestnosti s televízorom a CD prehrávačom, ktorá je zároveň prepojená so spoločnou plne zariadenou kuchyňou s posedením. V jej výbave môžete na prípravu Vašich obľúbených jedál využívať plynový sporák s rúrou, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, kávovar aj rýchlovarnú kanvicu. Súčasťou ubytovania sú aj tri kúpeľne s toaletami, ktoré sú hosťom kedykoľvek k dispozícii.

V príjemnej, veľmi pekne upravenej záhradnej časti s terasou, pergolou, záhradnou hojdačkou, vonkajším posedením a možnosťou grilovania si pokojne vychutnajte idylický čas a doprajte si napríklad chutné grilované špeciality či osviežujúce pivko. Vaše pohodlie je pre nás prioritou a preto sme sa rozhodli, že Vám po dohode radi zapožičiame naše vlastné 4-miestne auto, aby ste si aj návštevy rôznych atrakcií mohli dosýta užiť a nemuseli sa nikam ponáhľať. Na pohodlnú prepravu k tatranským centrám môžete ale taktiež využívať aj dopravné spojenia z 15 minút vzdialenej zastávky tatranskej elektrickej železnice, prípadne autobusové spojenie. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo vo dvore ubytovania.

Veríme, že sa u nás budete cítiť naozaj príjemne a že sa k nám aj do budúcna budete radi vracať! Tešíme sa na Vás.