Príjemné ubytovanie v pokojnom prostredí

Privát Hodásová je umiestnený v príjemnej tichej časti obľúbeného kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti rekreácie, aktívneho oddychu a turistiky. Spríjemniť Váš pobyt si môžete dokonalým relaxom v blízkych kúpeľoch, v ktorého wellness centre s vodným a saunovým svetom si môžete vychutnávať množstvo liečebných a skrášľujúcich procedúr. Navštíviť môžete aj miestne termálne kúpalisko, kultúrne a historické pamiatky ako aj romantické Labutie jazero.

Našim hosťom ponúkame celoročne cenovo prijateľné privátne ubytovanie, ktoré je súčasťou rodinného domu. Celková kapacita ubytovania predstavuje 8 až 12 osôb. K dispozícii sú Vám u nás 4 izby s manželskou posteľou. Vybrať si môžete spomedzi jednej dvojlôžkovej izby, dvoch dvojlôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky na rozkladacom kresle a jednej väčšej dvojlôžkovej izby s dvomi vysúvacími prístelkami a televízorom s posedením. Dve z izieb, ktoré disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, sú umiestnené na prízemí ubytovania. Ďalšie dve izby, vybavené spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, sa nachádzajú na poschodí objektu. Všetky z izieb sú ladené v príjemných farbách a sú zariadené novým nábytkom. Pre ubytovaných hostí je tu zabezpečené WiFi pripojenie na internet ako aj možnosť prípravy vlastného stravovania v kuchynskom kútiku na prízemí ubytovania, kde môžete využívať elektrický varič, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku.

Príjemne posedieť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v pekne upravenej záhrade s terasou a altánkom s grilom. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore ubytovania.