Požičovňa lyží a bicyklov v objekte

Privát Gálfy sa nachádza vo Vysokých Tatrách, presnejšie v osade Horný Smokovec. Ideálna poloha Vám prinesie skvelú lyžovačku v zime a mnoho možností turistiky v lete. Vybrať sa môžete na najznámejšie štíty, plesá a horské chaty v Tatrách.

Návštevníkom ponúkame ubytovanie s kapacitou 22 lôžok. Vybrať si môžete nasledovné izby:
- 4x dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky vybavené televízorom, satelitom, WiFi internetom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou
- 1x samostatný dvojizbový apartmán s kapacitou 4 lôžok (dvojlôžková spálňa, + 2 prístelky v spoločenskej časti) vybavený televízorom, satelitom, zariadeným kuchynským kútom (elektrický varič, chladnička, varná kanvica) a vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou
- 1x novozrekonštruovaný dvojizbový apartmán s kapacitou 5 lôžok (dvojlôžková spálňa, + 3 prístelky v spoločenskej časti), vybavený televízorom, satelitom, WiFi internetom, zariadenou kuchyňou (chladnička, elektrický varič, varná kanvica) a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Voľné chvíle s priateľmi môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s veľkým balkónom, posedením a vybavenou kuchynskou časťou (sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, 2x jedálenský stôl s posedením).

Priamo na prízemí budovy sa nachádza najväčšia športová predajňa vo Vysokých Tatrách INTERSPORT RENT možnosťou zapožičania bicyklov, turistickej, horolezeckej, lyžiarskej, bežeckej a skialpinistickej výstroje. V blízkosti je taktiež reštaurácia a pohostinstvo, zástavka TEŽ, zástavka autobusov a skubusov. Od nás to máte skratka všade blízko. Vyberte sa aj Vy spoznávať naše Tatry, tešíme sa na Vašu návštevu.