Pohoda a relax pri potoku

Privát Gader (v minulosti Penzión Gader) nájdete v príjemnej pokojnej časti malebnej horskej obce Blatnica, nachádzajúcej sa v nádhernom prostredí Národného parku Veľká Fatra, v blízkosti jej dvoch najkrajších dolín - Blatnickej a Gaderskej doliny. Nádherná okolitá príroda poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti horských túr, príjemných lesných prechádzok, cyklistiky, hubárčenia a zberu lesných plodov. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete taktiež prehliadkou zrúcanín blízkeho Blatnického a Znievskeho hradu, či návštevou neďalekého mesta Martin s letným kúpaliskom Sunny a Turčianských Teplíc so známym kúpeľným areálom a obľúbeným Spa & Aquaparkom Turčianske Teplice. V zimnom období si milovníci zimných športov prídu na svoje v okolitých lyžiarskych strediskách Jasenská dolina a Snowland Valčianska dolina.

Našim hosťom ponúkame útulné ubytovanie v samostatnom rodinnom dome, ktorý disponuje celkovou kapacitou 12 lôžok (vrátane prísteliek). Keďže súčasťou domu sú dve izby ako aj jeden samostatný apartmán, ubytovanie v dome je vhodné nie len pre jednu väčšiu skupinu hostí, ktorá si ho prenajme v celosti len pre seba, ale aj pre páry, rodinky či menšie skupiny priateľov, ktorým poskytneme ubytovanie jednotlivo v izbách alebo apartmáne.

V dome sú Vám k dispozícii dve 2-lôžkové izby s televízorom, manželskou posteľou a s možnosťou využitia dvoch prísteliek (formou plnohodnotného lôžka - válendy), ktoré zdieľajú spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. Okrem týchto izieb tu máme pre Vás pripravený taktiež 2-lôžkový apartmán s manželskou posteľou, v ktorom je možné využiť taktiež dve prístelky. Vo vybavení apartmánu nechýba ani televízor, vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom, ako aj menšia kuchynka, vybavená plynovou 4-platničkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a potrebnými riadom.

Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj horský potok, pretekajúci za záhradou domu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní (dvor domu je plne oplotený a uzamknutý). Tešíme sa na Vašu návštevu.