Tatralandia, Bešeňová, Jasná-Chopok

Privát Dana sa nachádza v tichej časti mesta Liptovský Mikuláš. Má jedinečnú polohu a dostupnosť ku všetkým zaujímavostiam Liptova s ľahkou dostupnosťou ku všetkým komunikačným sieťam (vlak, autobus, skibus).

Hosťom ponúkame ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou doplnenia prísteliek. Jedna izba je s balkónom a vlastným sociálnym zariadením. Ďalšie izby majú spoločné sociálne zariadenie. Izby sú vybavené televízorom s plochou obrazovkou, satelitom a bezplatným WiFi pripojením na internet. Na prípravu stravy Vám poslúži zariadená kuchyňa s kompletným vybavením, rádio, satelit, televízor. V celom objekte nechýba ani WiFi internet.

V letnom období môžete opekať, grilovať alebo len tak relaxovať v záhrade, v altánku alebo na hojdačke či lehátkach. Po dohode Vám vieme zabezpečiť požičanie bicyklov, jazdu na koni alebo masáže. Parkovanie je pred objektom, s možnosťou využitia platenej garáže.

Ubytovanie je ideálne pre páriky, single, rodinky s deťmi i skupinky turistov. V blízkom okolí máte možnosť turistiky, lyžovania a kúpania sa v aquaparkoch a termálnych bazénoch.

Pri pobytoch viac ako 7 dní alebo pri obsadení celého objektu poskytujeme zľavy. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá