Ubytovanie neďaleko Tatralandie a Jasnej

Privát Biba nájdete na Liptove v Liptovskom Mikuláši, presnejšie v jeho mestskej časti Demänová. Liptov Vám počas Vašej dovolenky ponúka možnosti rekreácie v najznámejšom aquaparku na Slovensku - v Tatralandii, v termal parku GinoParadise Bešeňova, v neďalekom Liptovskom Jáne, či na Liptovskej Mare. Za návštevu stoja jaskyne a historické pamiatky v okolí. V zime je bezpochyby najatraktívnejším strediskom - lyžiarske stredisko Jasná Chopok - Nízke Tatry.

Naši hostia majú k dispozícii apartmán so samostatným vchodom. Na prízemí apartmánu je spoločenská časť tvorená spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom, satelitom, WiFi internetom, kompletne zariadenou kuchyňou a kúpeľňou so sprchovacím kútom s toaletou. Na poschodí máte priestor na spanie. Nájdete tu dve trojlôžkové spálne a malú spoločenskú miestnosť.

Vo dvore môžete využívať štýlový záhradný altánok s posedením, s možnosťou opekania a grilovania. Deti sa vyšantia na detskom ihrisku, pieskovisku či trampolíne. Autá si bezpečne odparkujete priamo na pozemku pri apartmáne. Ubytovanie je ideálne pre rodinky s deťmi alebo menšiu skupinku priateľov.