Wi-Fi v cene! Tiež nízke ceny

Privát Beňo Vám ponúka ubytovanie v Belianských Tatrách, v rázovitej obci Ždiar. Hosťom sú u nás k dispozícii nasledovné izby:

- na poschodí: tri trojlôžkové izby a jedna dvojlôžková izba. Na poschodí je možné ubytovať 11 osôb (prípadne 12 - v jednej izbe je možná prístelka). Každá izba má svoju samostatnú kúpeľňu a toaletu.

- na prízemí so samostatným vchodom: dve dvojlôžkové izby/v každej izbe je možná prístelka. Na prízemí je možné ubytovať 6 osôb. Tieto izby majú spoločnú kúpeľňu a toaletu.

Relaxovať môžete v spoločenskej miestnosti na poschodí s televízorom, satelitom, posedením a balkónom. Na prípravu obeda či večere Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa (plynový sporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica).

Na prízemí je situovaná ďalšia spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom. Nechýba ani prakticky zariadená kuchyňa na prípravu vlastnej stravy. Vo voľnom čase si môžete posedieť v altánku a ugrilovať niečo dobré pod zub. Vo dvore nájdete aj ruské kolky a hojdačku pre deti aj dospelých.

V blízkom okolí Ždiaru máte široké možnosti turistiky, cykloturistiky, lyžovania (3 lyžiarske strediská priamo v Ždiari), prechádzok a návštevy kúpalísk (Aquacity Poprad, Vrbov).