Volny termin 27.7-31.7.19

Reklamná cena na jesenné pobyty.


Privát Arcadia sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite známej obce Podhájska - časť Svätuša, vo vzdialenosti len 1500 m od obľúbeného termálneho kúpaliska. Interiér ako aj exteriér ubytovania je starostlivo prispôsobený pre pohodlie ubytovaných hostí tak, aby si v ňom každý mohol vychutnať vytúžený pokoj a oddych. Blízke lesy a potok pretekajúci okolo pozemku tohto rodinného domu vytvára príjemnú atmosféru a priestor pre aktívny ako aj pasívny relax.

Kapacitne Vám ponúkame ubytovanie v piatich 2-lôžkových izbách a troch dvojspálňových apartmánoch s kapacitou 4 lôžok s možnosťou využitia prístelky (na pohodlnom rozkladacom gauči). Každá izba ako i apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, plne zariadeným kuchynským kútikom s možnosťou prípravy vlastného stravovania, televízorom so satelitným príjmom, rádio-budíkom a bezplatným pripojením na internet. Izby a apartmány, umiestnené na prízemí ubytovania, majú zabezpečený prístup na menšiu terasu. Ubytovacie jednotky na poschodí objektu sú vybavené balkónom. Všetkým ubytovaným hosťom je priamo vo dvore ubytovania k dispozícii bezplatné parkovanie.

Obec Podhájska sa postupom času stala vďaka svojej liečivej termálnej vode so svojím unikátnym zložením minerálnych prvkov porovnateľným zloženiu vody z Mŕtveho mora, jednou z najvyhľadávanejších kúpeľných miest na Slovensku. Príďte si aj Vy vychutnať jej liečivé účinky a prijmite k tomu naše pozvanie. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá