POZOR - posledné voľné termíny na leto!

Pozývame Vás do nášho Privátu APM, ktorý je situovaný v malej liptovskej dedinke Liptovské Beharovce, v okrese Liptovský Mikuláš.

Malebná dedinka Liptovské Beharovce, Vám poskytne dokonalý relax a oddych. Tu načerpáte sily od bežného mestského ruchu a prídete na nové myšlienky. Z dedinky to máte blízko aj k viacerým atrakciám, ktoré Liptov ponúka. Zábavu zažijete v Aquaparku Tatralandia, pri ktorom môžete s detičkami navštíviť zvieratká v Zoo Kontakt, vidieť Dom hore nohami s rôznymi atrakciami alebo si vyskúšať adrenalínovú zábavu vo vzdušnom tunely Hurricane Factory. Na Liptovskej Mare zažijete plavbu na výletnej lodi, ako aj množstvo rôznych vodných športov, zaplávate si i zarybárčite. V zime sú tu pre Vás pripravené upravené svahy lyžiarskych stredísk Jasná - Nízke Tatry, Ski centrum Opalisko a mnoho ďalších.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie s vlastným vchodom, ktoré Vám poskytuje priestor pre pobyt až 12 osôb. Na výber máte z 3 troch spální s balkónom: jednej 3-lôžkovej spálne a dvoch 4-lôžkových spální. Do ktorejkoľvek z nich Vám navyše, v prípade záujmu, poskytneme 1 prístelku.

Váš spoločný čas strávite v spoločenskej miestnosti prepojenej s jedálňou, kde je k dispozícii rádio, spoločenské hry, hry pre deti a knihy. Pre hostí je rovnako pripravená spoločná kuchyňa, ktorá Vám poslúži na prípravu jedál. Využijete tu elektrický varič, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a dve chladničky s mrazničkou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri je situovaný altánok, ktorý Vám poslúži na príjemné posedenie a trávenie chvíľ s rodinkou i priateľmi. Tu si môžete grilovať a variť kotlíkový guláš. Vaše bicykle a lyže si odložíte v garáži a autá zaparkujte priamo pri ubytovaní. Prežite Váš voľný čas v pokojnej dedinke Liptovské Beharovce a ubytujte sa v našom útulnom Priváte APM. Tešíme sa na Vašu návštevu!