Atraktívne ubytovanie

Atraktívne ubytovanie Annamária je umiestené v obci Štrba, ktoré umožňuje široké spektrum športových aktivít. V zimnom období je možnosť lyžovania a snowbordovania v Lopušnej doline, ktorá sa nachádza 8 km od objektu, Tatranskej Štrbe cca 4 km od objektu alebo na Štrbskom Plese (12 km), kde je množstvo aktivít pre pre bežecké, zjazdové lyžovanie, snowbordovanie a taktiež mnoho aktivít pre deti. Spúšťanie sa na gumovom kolese (sánkovanie), zorbing,snehové skútre.

V letnom období je možnosť podnikať vysokohorské túry, rybárčiť (2 km) ale aj veľké možnosti pre vášnivých hubárov.
V blízkosti sa nachádzajú aquaparky Aquacity Poprad (18 km), Tatralandia (40 km), Bešeňová (35 km), termálne kúpalisko Vrbov.
Taktiež je možné v letnom období využiť kultúrne podujatia ako napríklad folklórne slávnosti Východná (15 km), prezentácie ľudových remesiel v Kežmarku (30 km) ale aj mnoho ďalších. Pre milovníkov tradícií a histórie je možné navštíviť skanzen Pribylina, oltár majstra Pavla v Levoči s kostolom,Spišský hrad, hrad Kežmarku a pod. Možností na výlety je nespočetne a práve náš objekt je vhodný na návštevu rôznych atraktívnych miest a spoznávanie najkrajších kútov Slovenska.

Ubytovanie Annamária je novozrekonštruovaný objekt, so spoločenskou miestnosťou v ktorej je televízor, satelit a krb. Hostia ocenia najmä priateľskú atmosféru majiteľky a absolútne súkromie.
Komfortné ubytovanie v príjemne zariadenej jednej trojlôžkovej a jednej štvorlôžkovej izbe. V objekte je taktiež kuchynka ktorá je vybavená plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Samozrejmosťou ubytovania je vlastná kúpelňa s vaňou, sprchovacím kútom a samostatnou toaletou.

Vo dvore objektu je pre hostí pripravené vonkajšie posedenie pod slnečníkom s možnosťou grilovania. K dispozícii je tu taktiež bezplatné parkovanie.