Vhodné pre rodiny s deťmi

Privát Andrea nájdete v podhorskej obci Zuberec, v krásnom horskom prostredí pod Roháčmi. Len 100 metrov od ubytovania je lyžiarske stredisko Janovky. O niečo ďalej sú Vám k dispozícii strediská Milotín a Zverovka - Spálená dolina. Naši hostia môžu okrem lyžovania navštíviť termálne kúpaliská Oravice. V letnom období sa Vám ponúka množstvo možností na turistiku, cykloturistiku, návštevu Oravskej priehrady či neďalekého Poľska.

Hosťom poskytujeme ubytovanie na samostatnom poschodí rodinného domu s vlastným vchodom. K dispozícii sú Vám dve štvorlôžkové izby s vlastným balkónom a vlastnou kúpeľňou (sprcha, toaleta), jedna dvojlôžková a jedna trojlôžková izba so spoločnou kúpeľňou so sprchou a toaletou. Na prípravu jedla Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa (elektrický sporák, kombinovaná chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, riady) a jedálenský kút so spoločenskou miestnosťou s televízorom, balkónom. K dispozícii je tiež miestnosť v suteréne zariadená v štýle "oravskej izby" so stolným futbalom a šípkami. V zariadení máte k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo voľnom čase si na dvore môžete opekať, grilovať alebo len tak posedieť pod slnečníkom. Deti tu majú detské ihrisko so šmýkačkou. Parkovať sa dá priamo vo dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.