Výhodné ubytovanie priamo v Poprade!

Privát Alegória nájdete v mestskej časti Poprad - Veľká, v priestoroch historického meštianskeho domu, priamo na Velickom námestí. Viaceré reštaurácie a obchodíky sú od ubytovania vzdialené len pár minút pešou chôdzou.

Máte záujem o ubytovanie v Poprade? Privát Alegória Vám ponúka výhodnú polohou, odkiaľ to máte blízko k viacerým atrakciám Popradu a jeho okolia. Za relaxom a zábavou sa vyberiete do AquaCity Poprad, históriu a kultúru si priblížite vo viacerých múzeách i historických častiach mesta, príjemnú túru a cykloturistiku odporúčame v blízkych Vysokých Tatrách a adrenalín zažijete na horskej dráhe Tatrabob v Tatranskej Lomnici. Ak by ste k nám zavítali v zimnom období, pripravené sú tu pre Vás upravené svahy lyžiarskych stredísk Starý Smokovec - Jakubkova lúka a Hrebienok, Tatranská Lomnica, Snowpark Lučivná, Nová Lopušná Dolina - Skitatry, Lopušná dolina - Skichem a mnoho ďalších.

Celoročne Vás srdečne privítame v našom súkromnom ubytovaní, ktoré je prispôsobené pre pobyt 11 osôb. Ubytovať sa môžete v izbách s nasledovným rozložením:
- jedna 2-lôžková izba s manželskou posteľou a spoločnou kúpeľňou,
- jedna 4-lôžková izba s poschodovou posteľou, samostatnými lôžkami a spoločnou kúpeľňou,
- jedna 5-lôžková izba s manželskou posteľou, samostatnými lôžkami a vlastnou kúpeľňou.

V každej izbe sa nachádza televízor, 2-lôžková a 4-lôžková izba zdieľajú spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, 5-lôžková izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Pre všetky izby je pripravená spoločná kuchyňa vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou ako aj jedálenským stolom so stoličkami. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše autá si bezplatne zaparkujete priamo na námestí pred meštianskym domom. Príďte sa ubytovať do komfortne zariadeného Privátu Alegória a prežite príjemný čas v podtatranskom meste Poprad. Tešíme sa na Vás!