Krásny výhľad na Tatry

Privát 505 je situovaný v tichej lokalite na okraji obce Nová Lesná v krásnej tatranskej prírode. Hosťom sa naskytá priamo z terasy krásny výhľad na štíty Vysokých Tatier.

Ponúkame Vám ubytovanie v dvoch štýlových moderne zariadených apartmánoch a jednom štúdiu v priestoroch novostavby. Vo všetkých častiach ubytovania je k dispozícii WiFi pripojenie na internet.

Štúdio je určené pre 2 osoby a vchádza sa doň z priestrannej terasy, z ktorej sa dostanete do vchodovej časti vybavenej sušičom na lyžiarky. Z chodby sa dostanete do kúpeľne s toaletou a izby s manželskou posteľou. V izbe sa nachádza gauč, televízor so satelitom a kuchynka s jedálenským stolom.

Prvý z apartmánov pozostáva z troch dvoj-lôžkových spální, spoločenskej miestnosti s LCD televízorom a posedením, ktorá je prepojená s plne zariadenou kuchyňou s jedálenským kútom. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa s toaletou a taktiež jedna samostatná toaleta. K apartmánu patrí aj priestranná terasa s vonkajším posedením a veľmi pekným panoramatickým výhľadom na Tatry, na ktorú sa vychádza priamo z jedálenskej časti apartmánu.

Druhý apartmán je dvojpodlažný, určený pre 4 osoby a vchádza sa doň z priestrannej terasy. Na spodnom podlaží sa nachádza obývacia časť s rozkladacím gaučom, plne zariadená kuchynka (okrem rúry), jedálenská časť a kúpeľňa s toaletou. V podkroví sa nachádza izba so 4 posteľami (manželská a dve samostatné lôžka), detský kútik a toaleta. Apartmán je vo vchodovej časti vybavený televízorom so satelitom, ako aj sušičom na lyžiarky resp. topánky.

Blízke aj široké okolie ponúka množstvo možností na vysokohorskú turistiku, návštevu termálnych kúpalísk, či lyžovačku v lyžiarskych strediskách.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty