Vhodné pre rodiny s deťmi

Útulný Privát 203 sa nachádza v obci Terchová, ktorá je situovaná v malebnom prostredí Národného parku Malá Fatra. Ubytovanie je so svojou výbornou polohou, v centre obce, skvelým východiskovým bodom pre rôzne aktivity, či už v lete alebo zime.

Terchová je obľúbeným dejiskom zaujímavých slávností, ktoré môžete každoročne navštíviť. Medzi tie najznámejšie patria Jánošíkove dni, Terchovský budzogáň alebo aj Cyrilometodské dni. Vaše voľné chvíle strávite turistikou k Jánošíkovým dieram, hubárčením i relaxom v Rekreačno informačnom centre Terchovec. Po obci sa preveziete Terchovským vláčikom a poobdivujete miestnu architektúru. V zimnom období si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Ski Gavurky a Vrátna Free Time Zone.

Privát disponuje celkovou kapacitou pre 8 osôb v dvoch 4-lôžkových izbách. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou s toaletou, v jednej využijete sprchu, v druhej zas vaňu. Z jednej izby vedie navyše výstup na terasu. Na prízemí ubytovania sa nachádza spoločenská miestnosť prepojená s jedálňou. Pohodlne si tu oddýchnete na pohovke, pozriete televízor s káblovým pripojením a zahráte rôzne spoločenské hry. Spoločenské priestory sú zabezpečené bezplatným WiFi pripojením na internet. V kuchyni na prízemí je k dispozícii plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička.

V exteriéri si posedíte na terase s bezplatným WiFi pripojením na internet, ugrilujete dobroty na grile i krbe alebo uvaríte dobrý kotlíkový guláš. Detičky sa radi pohojdajú na hojdačke. Svoje autá si bezpečne odparkujete pri ubytovaní. Tak neváhajte a kontaktujte nás, už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Priváte 203!