Vhodné pre rodinky s deťmi!

Privát 188 sa nachádza v atraktívnej časti obce Podhájska na južnom Slovensku, len 4 minúty cesty autom od termálneho kúpaliska Podhájska so známou liečivou vodou. Výborná poloha privátu v blízkosti kúpaliska, potravín, reštaurácie, autobusovej aj železničnej stanice v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej Vášho vytúženého oddychu, pohodlia a relaxu. Okrem návštevy vyhľadávaného kúpaliska s jeho novovybudovaným wellness centrom Aquamarin si môžete Váš pobyt u nás spríjemniť návštevou letného kina priamo v Podhájskej alebo sa vyberte za kultúrno-historickými pamiatkami do blízkeho okolia. V obci Veľké Lovce si Vašu pozornosť získa ruina kláštora Mariánska Čeľaď a Dom ľudového bývania, pri obci Nitriansky Hrádok to bude nálezisko Slovenská Trója (Zámeček) alebo sochy z doby kamennej pri pamätníku Hrádockej venuše (to všetko v okruhu do 10 km od ubytovania).

V príjemnom letnom období Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Priváte 188 s celkovou kapacitou 8 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom sú tu k dispozícii dve 2-lôžkové izby s manželskými posteľami a posedením (stolík a stoličky) a jedna 3-lôžková izba s manželskou posteľou, jedným samostatným lôžkom, posedením na rozťahovacej pohovke (využiteľnej ako prístelka pre jednu osobu) a ratanovým posedením so stolíkom. Obľúbené raňajky či celodennú stravu si tu môžete pripravovať v spoločnej plne zariadenej kuchyni, vybavenej elektrickým varičom (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, televízorom a jedálenským posedením. Samozrejmosťou ubytovania je zaistená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet ako aj dve spoločné kúpeľne s toaletami.

V rozľahlej pekne upravenej vonkajšej časti privátu s posedením a ohniskom môžu hostia stráviť príjemné chvíle v kruhu rodiny či priateľov, s ktorými si môžete opiecť voňavé klobásky či upiecť tradičné zemiaky. Pre najmenších hostí je tu pripravené detské pieskovisko plné hračiek, šmýkačka a možnosť využiť priestrannú záhradu na rôzne loptové hry či zábavné skrývačky. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že si u nás príjemne oddýchnete a radi sa k nám opäť v lete vrátite! Tešíme sa na Vašu návštevu!