Priamo v centre mesta za skvelé ceny!

Súkromné ubytovanie „Priestory na prenájom Galandová 7“ sa nachádza na ulici s rovnomenným názvom v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto. Toto ubytovanie je ideálne pre každého jedného človeka, ktorý má záujem ubytovať sa na jednu alebo viac nocí v centre mesta.

Ak si kladiete otázku, čo s voľným časom, môžete sa vybrať po potulkách hlavným mestom. Nájdete tu Bratislavský či Devínsky Hrad ako aj veľké množstvo múzeí. Zábava Vás rovnako čaká v miestnej Zoo i DinoParku. V lete si môžete zaplávať v jednom z mnoho kúpalísk ako sú Magio Pláž Bratislava, Matador a iné. V zimnom období sa síce posánkujete na upravenom svahu lyžiarskeho strediska Kamzík, no lyžovanie a bežkovanie môžete vykonávať aj vo vzdialenejších strediskách v Malých Karpatoch.

„Priestory na prenájom Galandová 7“ sú Vám k dispozícii počas každého jedného dňa v roku. Naši hostia sa môžu ubytovať v niektorej zo 7 izieb, pričom celková kapacita ubytovania predstavuje komfortné bývanie pre maximálne 12 osôb. Na výber máte z:
- dvoch 1-lôžkových izieb;
- piatich 2-lôžkových izieb.

K príprave vlastných jedál Vám poslúži spoločná kuchyňa s el. dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Tu sa tiež môžete stretnúť, porozprávať a vychutnať si vlastnoručne pripravené výborné pokrmy. K dispozícii sú Vám dve kúpeľne (jedna dámska a jedna pánska)so sprchovacími kútmi a dve miestnosti s toaletami - jedna pre dámy a jedna pre pánov. Navyše jedna z izieb má vo vybavení vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletu. Zaistili sme Vám tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ak máte radi príjemné slnečné lúče, tie si môžete užiť na vonkajšom posedení. Z neho dohliadnete na svoje ratolesti, ktoré sa vyhrajú na detskom ihrisku s rôznymi atrakciami. Zaparkovať svoje autá je možné do 20 m od ubytovania. Veríme, že si u nás každý nájde všetko to, čo potrebuje a prežije dobre strávený čas v centre hlavného mesta. Tešíme sa na Vás!