Lacné ubytovanie blízko centra mesta!

Ubytujte sa v súkromí v niektorej z izieb ubytovania na ulici Černicová 25, ktoré sa nachádza v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto. S radosťou u nás ubytujeme robotníkov, študentov, dôchodcov ako aj všetkých ostatných, ktorí hľadajú ubytovanie na jednu noc či viac nocí.

Z ubytovania sa ľahko a rýchlo dostanete ku všetkým atrakciám, ktorými naše hlavné mesto disponuje. V lete si zaplávate v blízkom jazere Kuchajda ako aj na Kúpalisku Delfín a Kúpalisku Tehelné pole. V blízkosti ubytovania sú rôzne atrakcie, z ktorých môžete navštíviť Devínsky hrad, Bratislavský hrad či rôzne iné kultúrne pamiatky. Deti sa potešia návšteve DinoParku alebo bratislavskej ZOO. Zimné obdobie je vhodné na skvelú sánkovačku či lyžovačku na svahu lyžiarskeho strediska Kamzík, prípadne vo vzdialenejších strediskách nachádzajúcich sa v Malých Karpatoch.

Priestory na prenájom na ulici Černicová 25 ponúkajú dočasné ako aj dlhodobejšie bývanie pre hostí počas celého roka. Maximálna kapacita ubytovania je prispôsobená pre 11 hostí, ktorí sa môžu ubytovať v jednej zo 7 izieb. Vybrať si tak môžete z týchto variant:
- troch 1-lôžkových izieb;
- štyroch 2-lôžkových izieb.

Naši hostia môžu využívať spoločnú kuchyňu, ktorá má vo vybavení elektrický sporák s rúrou, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Kuchyňa sa využíva aj ako spoločenská miestnosť, v ktorej si hostia užívajú spoločný čas pri pozeraní TV so satelitným príjmom. Na poschodí a prízemí sú Vám k dispozícii spolu dve kúpeľne so sprchovacím kútom a vaňou a tiež dve toalety. V celom ubytovaní je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

V letnom období si príjemne oddýchnete na terase s vonkajším posedením. Milovníci športov si svoje bicykle a lyže uschovajú v samostatnej miestnosti. Využívať tu môžete aj práčku a žehličku. Na požiadanie Vám vieme požičať taktiež detskú postieľku (za poplatok). Zaparkovať svoje autá môžete priamo pri ubytovaní. Pracovné profesie majú zľavu z rekreačného poplatku podľa smernice mesta.

Ak ste sa rozhodli navštíviť hlavné mesto Slovenska a spoznávať všetky jeho krásy alebo skôr hľadáte ubytovanie pre pracujúcich, tak sa príďte ubytovať do niektorej z izieb na ulici Černicová 25. Tešíme sa na Vás!