Príjemné a cenovo výhodné ubytovanie!

Rekreačný apartmánový Prázdninový dom nájdete v obci Konská, vo vzdialenosti iba 2 km od kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Svojou výhodnou polohou je tak ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, relax s priateľmi alebo romantické pobyty. V lete tu môžete na vlastnej koži vyskúšať liečivú silu termálnych prameňov blízkych Kúpeľov Rajecké Teplice alebo si príjemne oddýchnuť pri turistike či cyklistike. V zimnom období na Vás čaká vynikajúca lyžovačka a sánkovačka s Vašimi ratolesťami v známych lyžiarskych strediskách - Winter Park Martinky (10 km) alebo Ski Rajecká Lesná (11 km).

Prázdninový dom Vám ponúka počas celého roka príjemné ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s maximálnou kapacitou spolu pre 10 osôb. Apartmány disponujú vlastným vchodom, čo zaručuje ubytovaným hosťom maximálne súkromie a pokoj.

Vybrať si tu môžete z nasledovných apartmánov:
- apartmán na prízemí s jednou 2-lôžkovou spálňou s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a manželskou posteľou,
- apartmán na pochodí s dvomi 4-lôžkovými spálňami s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a prístupom na terasu s vonkajším posedením.

Každý z apartmánov je zároveň vybavený plne vybavenou kuchyňou (s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou) a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Zaistené je tu rovnako bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vynikajúco si oddýchnete určite aj pri grilovačke s priateľmi či relaxovaní na záhradnej hojdačke. Pre Vaše deti tu máme pripravené pieskovisko a hojdačku, na veľkej záhrade si môžu zahrať taktiež rôzne loptové hry. Na požiadanie Vám počas Vášho pobytu zapožičiame aj bicykle. Vaše autá si zaparkujete priamo pri dome.

Veríme, že nás čoskoro navštívite a strávite u nás nezabudnuteľný dovolenkový pobyt!