Krásne apartmány s krbom na Táloch!

Pinus apartments sa nachádzajú v atraktívnej a turisticky vyhľadávanej lokalite Tále, ktoré sú obklopené vrcholmi Nízkych Tatier. Krásne apartmánové domy sú svojou polohou ideálnym miestom pre pobyty rodiniek s deťmi, skupinky priateľov a známych ale i seniorov či relaxujúcich dovolenkárov.

Turisti si tu zaručene prídu na svoje. Vyberte sa na Chopok, Dereše alebo Krpáčovo a naskytnú sa Vám prekrásne výhľady. Všetky turistické trasy je možné zdolať aj na bicykli, takže aj cyklisti sa tu zaručene nudiť nebudú. Vaše ratolesti poteší jazda na koni a môžete ich dokonca aj prihlásiť do školy, kde im základy jazdenia vysvetlia skúsení profesionáli. Milovníkom histórie odporúčame navštíviť Slovenskú Ľupču a Ľupčiansky hrad alebo kaštieľ Betliar. V zimnom období si výborne zalyžujete v lyžiarskom stredisku Ski Resort Tále, kde nájdete aj veľa upravených bežkárskych trás.

Pinus apartments poskytujú celoročne komfortné ubytovanie v troch apartmánových domoch s maximálnou kapacitou pre 42 osôb. K dispozícii je Vám tu spolu osem apartmánov:

- 3x menší - podkrovný apartmán s kapacitou pre 2 až 4 osoby s jednou 2-lôžkovou spálňou (s možnosťou dvoch prísteliek), obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a vlastnou kúpeľňou s toaletou.
- 5x väčší apartmán s kapacitou pre 4 až 6 osôb s dvomi 2-lôžkovými spálňami (s možnosťou jednej prístelky na každej spálni), obývacou miestnosťou prepojenou s kuchyňou a vlastnou kúpeľňou s toaletou.

Všetky obývacie miestnosti sú vybavené krbom, televízorom, rádiom a pohodlným gaučovým posedením. Na prípravu vlastnej chutnej stravy Vám v apartmánoch poslúži elektrický sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a mikrovlná rúra. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je vo všetkých troch apartmánových domoch samozrejmosťou.

Pre Vaše ratolesti je k dispozícii detské ihrisko, kde sa môžu dokonale vyšantiť. Vy si medzitým zahrajte tenis alebo si poseďte v reštaurácii, v ktorej nájdete okrem klasických slovenských jedál aj medzinárodnú kuchyňu. Na požiadanie Vám zabezpečíme taktiež celodenné stravovanie. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri jednotlivých apartmánových domoch.

Veríme, že nás čoskoro navštívite a že u nás prežijete nezabudnuteľné chvíľky pohody s rodinou a priateľmi. Tešíme sa na Vás!