Vlastné biokúpalisko a požičovňa e-bikov

Výhodný vstup na biokúpalisko pre ubytovaných

Blízko do Tatier, blízko do raja! Resort Levočská Dolina sa nachádza 6 km od historického centra mesta Levoča, v krásnej prírode Levočských vrchov. Ak túžite po relaxe v lone prírody alebo aktívnom oddychu, zariadenie je pre Vás ako stvorené!

Resort Levočská Dolina ponúka:
- ubytovanie v penziónikoch Polianka, Skalka, Romančina a penzión SKI pod svahom. Celková kapacita ubytovania je 74 lôžok (pevné lôžka + prístelky),
- stravovanie v útulne zariadenej, modernej, bezbariérovej reštaurácií Relax Centrum s detským kútikom a terasou (výhľad na prírodu),
- služby wellness centra (vnútorný bazén, sauny, masáže),
- služby bowling baru (2 bowlingové dráhy, biliard, šípky, stolný futbal, vonkajšie posedenie),
- možnosť požičania horských a elektrických bicyklov (v okolí viac ako 240 km cyklotrás),
- oddych na biokúpalisku,
- možnosť lovu rýb, grilovanie, varenie guľášu, posedenie v altánku,
- služby lyžiarskeho strediska (4 svahy, 4 lanovky, večerné lyžovanie, požičovňa lyží, lyžiarska škola a škôlka).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rezort Levočská Dolina sa nachádza v Levočskej doline, priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska, v malebnom prostredí Levočských vrchov, kde na Vás v lete čaká čistý vzduch s prekrásnymi horskými panorámami a v zime rozprávkovo zasnežená krajina.

Vďaka svojej výbornej polohe sú penzióny ideálnym miestom pre Vašu dovolenku v ktoromkoľvek ročnom období. Rezort Levočská Dolina je aj v lete strediskom plným zábavy, nakoľko sa tu nachádza bowlingové centrum, zábavno-športové centrum s požičovňou bicyklov a biokúpalisko s jazerom, vhodným na rybolov, ktoré v zime poslúži na zábavné korčuľovanie na ľade. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame navštíviť niektoré z kultúrnych či historických pamiatok Spiša ako Spišský hrad či mesto Levoča. Milovníci prírody si isto nenechajú ujsť turistické prechádzky či cyklotúry v nádhernej okolitej prírode Slovenského raja a Vysokých Tatier.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v troch štýlových penziónoch - Penzióne Rezort Levočská Dolina s celkovou kapacitou 21 lôžok (vrátane prísteliek) a dvoch identických penziónoch Romančina a Skalka, každý s kapacitou 27 lôžok (vrátane prísteliek).

Penzión Rezort Levočská Dolina ponúka ubytovanie v siedmich 2-lôžkových komfortne zariadených izbách s možnosťou pridania vždy jednej prístelky na každú z nich. Všetky izby sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, rádiom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Nechýba tu ani menšia zariadená kuchynka na prípravu jednoduchších jedál.

Penzióny Romančina a Skalka sú vzdialené len 600 metrov od strediska a ponúkajú nádherný výhľad na lyžiarske svahy a prekrásnu okolitú prírodu. V každom z týchto penziónov sa na prízemí nachádza plne vybavená kuchynka a tri 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Na prvom poschodí objektu majú hostia na výber z dvoch 2-lôžkových izieb s možnosťou jednej prístelky a dvoch 2-lôžkových izieb s možnosťou dvoch prísteliek. Všetky izby disponujú balkónom a sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, rádiom, rýchlovarnou kanvicou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Na najvyššom 2. poschodí ubytovania je umiestnený priestranný 2-izbový apartmán s balkónom, ktorý pozostáva z dvojlôžkovej spálne a spoločenskej miestnosti s kozubom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a sedacou súpravou s dvomi rozkladacími kreslami (využiteľnými ako prístelky). Súčasťou apartmánu je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta a kuchynský kút s chladničkou a rýchlovarnou kanvicou.

Vo všetkých troch objektoch majú hostia možnosť využívať bezplatné WiFi pripojenie k internetu. V súčasnosti pre Vás pripravujeme nové možnosti stravovania, nakoľko by sme radi Vašu dovolenku okorenili aj pôžitkami z ochutnávok tradičných slovenských jedál ako aj špecialít medzinárodnej kuchyne. V priľahlom areáli penziónov s upraveným trávnikom, ohniskom, vonkajším krbom, altánkom a záhradným posedením s hojdačkou si môžete príjemne oddýchnuť a niečo chutné si ugrilovať alebo uvariť v kotlíku. Vaše ratolesti sa isto potešia detskému ihrisku s pieskoviskom a hojdačkami, kde môžu so svojimi kamarátmi pokojne stráviť aj celý deň. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné na obrovskom parkovisku v stredisku alebo priamo pri penziónoch.

Veríme, že si u nás každý z Vás nájde to pravé orechové a že sa tu počas svojej dovolenky budete cítiť maximálne príjemne! Tešíme sa na Vašu návštevu!