Idylické ubytovanie so saunou v Tatrách!

Zruby a Penzión Vila Mária sú situované v malebnej Tatranskej Kotline, v prostredí Belianskych Tatier, priamo pri hlavnej ceste vedúcej do Poľska.

Len necelých 200 m od ubytovania sa nachádza nádherná Belianska jaskyňa, zaujímavé cyklistické trasy a turistické chodníky. V blízkom okolí si dokonale oddýchnete v sanatóriu s wellness procedúrami a navštívite dobré reštaurácie. Váš pobyt u nás si môžete spríjemniť aj výletom do Tatranskej Lomnice (6 km) alebo malebnej horskej dedinky Ždiar (7 km). Výborne si tu zalyžujete v lyžiarskych strediskách Ski Bachledova dolina - Jezersko, Tatranská Lomnica, Ski centrum Strachan alebo Ski centrum Strednica.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v penzióne a zruboch s celkovou kapacitou 32 lôžok, v nasledovnom rozložení:
- jedna 2-lôžková izba,
- tri 2-lôžkové izby s možnosťou využitia zakaždým dvoch prísteliek,
- jedna 2-lôžková Rodinná izba s možnosťou využitia dvoch prísteliek,
- jeden 2-lôžkový Apartmán Superior s možnosťou využitia dvoch prísteliek,
- jeden 2-lôžkový Zrub malý,
- jeden 2-lôžkový Zrub stredný s možnosťou využitia dvoch prísteliek,
- jeden 4-lôžkový Zrub veľký s možnosťou využitia dvoch prísteliek pre deti.

Všetky izby a zruby disponujú vlastnými televízormi so satelitným príjmom a kúpeľňami so sprchovacím kútom a toaletou. Uvedené prístelky sú zakaždým formou rozkladacieho gauča. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prvom podlaží penziónu sa nachádza 2-lôžková Rodinná izba so spálňou a obývacou miestnosťou s dvomi prístelkami. K dispozícii je tu aj jedna 2-lôžková izba s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Hostia si na tomto poschodí môžu uvariť vlastné jedlá v kuchynke s jedálenským posedením. Druhé podlažie tvorí 2-lôžkový Apartmán Superior so spálňou, obývacou miestnosťou s dvomi prístelkami a vlastnou kuchynkou. Pre hostí je tu k dispozícii aj jedna 2-lôžková izba a dve 2-lôžkové izby s prístelkami. Na tomto podlaží sa rovnako nachádza spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, pohodlným gaučovým i jedálenským sedením a menšou kuchynkou.

"Zrub malý" je bezbariérový a pohodlne v ňom strávia pobyt dve osoby. Riešený je formou štúdia, kde sa nachádza aj kuchynský kútik s posedením.

"Zrub stredný" je rovnako bezbariérový, prispôsobený pre pobyt štyroch osôb vrátane prísteliek. Pohodlne sa tu vyspíte v 2-lôžkovej spálni a na gauči v obývacej miestnosti s kuchynkou.

"Zrub veľký" s krbom je dvojpodlažný a disponuje kapacitou pre štyri osoby (+2 deti). Na prízemí sa nachádza obývacia miestnosť s gaučom, kuchynkou a samostatná 2-lôžková spálňa. V podkroví zrubu je situovaná idylická 2-lôžková spálňa.

V rámci ubytovania je Vám k dispozícii tiež šatňa, tri lyžiarne, ako aj možnosť vychutnať si vínko vo vinárni (počas teplejších mesiacov). Raňajky Vám radi prichystáme v jedálni penziónu, ktorú v prípade potreby pripravíme ako zasadačku pre firemné akcie s kapacitou do 20 osôb. V oplotenom areáli využijete saunu, terasu s vonkajším posedením, záhradný krb, gril, ohnisko, celoročne dostupné kryté klzisko a zahráte si tu futbal, volejbal, tenis alebo basketbal. Detičky sa radi vyšantia na detskom ihrisku s rôznymi atrakciami. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Tak neváhajte a príďte sa pokochať Belianskymi Tatrami do našich Zrubov a Penziónu Vila Mária. Tešíme sa na Vás!