Pohodlie, kvalita a súkromie lesa!

Penzión Zlatý Jeleň sa nachádza nad mestom Košice, na Košickej pahorkatine, v obľúbenej rekreačnej oblasti Bankov. Bankov je známy ako centrum výletov a zábavy hlavne pre Košičanov. Blízkosť lesa je zárukou čerstvého vzduchu, relaxácie a osvieženia počas namáhavých dní.

Penzión ponúka ubytovanie s kapacitou 21 lôžok v dvoj a trojlôžkových izbách a v dvoch rodinných apartmánoch s kapacitou 2-5 lôžok. Každá izba má kúpeľňu, toaletu, pripojenie na internet, LCD televízor, telefón, minibar, trezor i klimatizáciu. Izby sú nefajčiarske. Pre fajčiarov máme k dispozícii krásny altánok pred penziónom. Samozrejmosťou je bezplatné parkovisko strážené kamerovým systémom.

Dokonalý relax zažijete vo fínskej saune a v bazéne s rozmermi 7x3 metre. Dopriať si môžete aj masáže. Súčasťou penziónu je reštaurácia, bar, terasy a konferenčná miestnosť. Radi pre Vás zorganizujeme školenia, semináre, rodinné či firemné akcie, svadby, večierky a spoločenské udalosti podľa Vašich predstáv.

Jeleň je symbolom obnovy, znovuzrodenia a symbolom slnka. Našim cieľom je to, aby ste sa po pobyte u nás cítili svieži a oddýchnutí, skratka ako znovuzrodení.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá