AKTUÁLNE: SILVESTER VOĽNÝ 8-12 OSOB !

Penzión Zet sa nachádza v kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy. Návštevníkom ponúkame príjemné ubytovanie v novopostavenom penzióne s malým wellness v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho strediska, neďaleko kúpeľov Vyšné Ružbachy a len 10 minút chôdze od jazierka kráter a centra kúpeľov.

Penzión má kapacitu 28 osôb. Hosťom ponúkame 4 apartmány a 4 izby s rôznym vybavením pre menej aj viac náročných. Penzión má dve časti s oddelenými vchodmi. Apartmánová časť A s apartmánmi (4 apartmány) a časť B s izbami (4 izby). V prípade záujmu je tak možné prenajať si nielen celý objekt pre väčšiu skupinu ľudí, ale aj väčšiu či menšiu časť penziónu resp. samostatnú izbu/apartmán.

Každá z izieb je vybavená malou kúpeľnou so sprchou a toaletou, bezplatným WiFi pripojením, LCD TV, dvojlôžkovou posteľou a rozťahovacím gaučom. Pre náročnejších ponúkame apartmány s kuchynskou časťou a balkónom. Na prízemí oboch častí sú hosťom k dispozícii spoločenské priestory - krbová miestnosť a kuchynská časť. Pre najnáročnejších hostí máme k dispozícii wellness s vonkajšou aj vnútornou vírivkou, saunou či vyhrievanými lehátkami. Samozrejmosťou sú zamykateľné úložné priestory pre lyže vo vonkajšej časti penziónu a parkovisko priamo pri objekte. V záhrade je hosťom k dispozícii altánok s grilom.

Tešíme sa na Vašu návštevu.