Rodinný penzión s goralskou reštauráciou

Rodinný Penzión Ždiar *** s rovnomenným názvom obce, v ktorej je situovaný, Vám ponúka komfort a relax v každom ročnom období.

Severoslovenská obec Ždiar a okolité Belianske Tatry Vám zaistia jedinečnú dovolenku. Priamo v obci navštívite Izbu ľudových tradícií, ktorá Vám priblíži život Goralov v minulosti. Ak obľubujete podzemné krásy, radi Vás privítajú aj v Belianskej jaskyni. Bachledova dolina je vďaka veľkému počtu atrakcií zaujímavým miestom v lete i zime. Nachádza sa tu Chodník korunami stromov, náučný chodník vhodný aj pre deti, ihrisko discgolfu, bikepark a v zime upravené zjazdovky lyžiarskeho strediska Bachledka Ski & Sun. Lyžovačku si môžete rovnako vychutnať v blízkych strediskách Krasuľa, Ski Centrum Strachan a Ski Centrum Strednica.

Celoročne Vás pozývame na príjemnú dovolenku do Penziónu Ždiar ***, ktorý je kapacitne prispôsobený pre pobyt 70 hostí. Ponúkame Vám izby na poschodí a podkroví, v tomto rozložení:

- desať 2-lôžkových izieb, z toho osem s manželskou posteľou a dve so samostatnými lôžkami,
- šesť 3-lôžkových izieb, každá s manželskou posteľou a samostatným lôžkom,
- tri 4-lôžkové izby, každá s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami,
- jednu 4-lôžkovú rodinnú izbu s dvomi spálňami, jedna s manželskou posteľou, druhá so samostatnými lôžkami,
- dve 5-lôžkové rodinné izby s dvomi spálňami, jedna s manželskou posteľou, druhá s manželskou posteľou a samostatným lôžkom,
- jednu 6-lôžkovú rodinnú izbu s dvomi spálňami, každá s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.

Všetky izby sú vybavené televízorom, posedením, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celom priestore penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas Vášho pobytu Vám v našej tradičnej reštaurácii Goralská krčma pripravíme chutné raňajky a večere, pri dlhšom pobyte si môžete doobjednať aj polpenziu. V penzióne je Vám k dispozícii jedáleň a spoločenská miestnosť s posedením, stolným futbalom a stolným tenisom. Navyše v priestoroch objektu nájdete rozličný tovar, potraviny či železiarstvo. Pri penzióne si spríjemníte voľný čas posedením v altánku s grilom. Vaše bicykle a lyže si odložíte v bezpečných priestoroch penziónu a autá zaparkujete priamo pred ubytovaním.

Ak raz navštívite Ždiar, budete sa chcieť vrátiť opäť. Tak teda neváhajte a príďte prežiť Vašu tohtoročnú dovolenku do Penziónu Ždiar *** s tradičnými prvkami goralskej kultúry. Tešíme sa na Vašu návštevu!