RODINNÝ PENZIÓN V KRÁSNEJ PRÍRODE

Penzión WOLFLAND je situovaný pod panenskými lesmi prekrásneho pohoria Javorníkov v rázovitej obci Horná Mariková, časť Vlkov. Penzión prešiel kompletnou renováciou, tak aby spĺňal súčasné štandardy a Vaše požiadavky.

Svoje voľné chvíle strávite prechádzkami či túrami nádhernou prírodou. Zaslúžený relax si doprajete v blízkych Kúpeľoch Nimnica s plaveckými bazénmi či wellness centrom. Nové vedomosti si osvojíte pri návšteve hradu v Bytči, Domanižského hradu a hradu v Lednici. Zimné radovánky si užijete na lyžiach, sánkach či snowboarde v lyžiarskych strediskách Ski Ráztoka - Horná Maríková, Ski Podjavorník a Ski Čertov.

Poschodový Penzión WOLFLAND Vám celoročne ponúka ubytovanie s kapacitou pre 19 hostí. Pripravené sú tu pre Vás celkom 3 izby a 1 apartmán. Vybrať si môžete medzi:
- dvomi 2-lôžkovými izbami zakaždým s prístelkou pre jednu osobu,
- jednou 3-lôžkovou izbou,
- jednou 3-lôžkovou izbou s prístelkou pre jednu osobu,
- jedným 5-lôžkovým apartmánom s dvomi spálňami a prístelkou pre jednu osobu.

Súčasťou 3-lôžkovej izby s prístelkou je prakticky vybavená kuchyňa s elektrickým dvojvaričom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou.

V 5-lôžkovom apartmáne s jednou 2-lôžkovou a jednou 3-lôžkovou spálňou, ktorá je dovybavená prístelkou pre jednu osobu, je Vám k dispozícii aj vlastná kuchyňa s elektrickým dvojvaričom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou.

Všetky izby aj apartmán sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Každá izba a spálne v apartmáne tiež disponujú televízorom so satelitným príjmom so všetkými slovenskými a množstvom zahraničných programov. V prípade potreby Vám radi poskytneme detskú postieľku. Pre Vaše ratolesti je na chodbe medzi izbami a apartmánom pripravený detský kútik s hračkami. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spoločenská miestnosť, v ktorej sa stretávajú všetci hostia sa nachádza na prízemí penziónu a celkom si v nej pohodlne posedí až 40 osôb. Každý z Vás si tu pochutí na nutrične vyvážených jedlách pripravovaných v našej reštaurácii s terasou. Multifunkčná miestnosť je využiteľná viacerými spôsobmi. Nových priateľov spoznáte pri bare otvorenom počas celého dňa. V prípade potreby máte k dispozícii aj práčku. Na prízemí sa nachádza aj kúpeľňa pre hostí a dve toalety.

V priestrannej záhrade nájdete vonkajšie posedenie, krb, gril, ohnisko, záhradnú hojdačku a v prípade potreby Vám radi zapožičiame kotlík. Zabaviť sa môžete aj hraním šípok. Deti sa vyšantia na čerstvom vzduchu na detskom ihrisku s hojdačkou, pieskoviskom, preliezkami a počas horúcich letných mesiacov aj v detskom bazéne. Svoje lyže a bicykle si odložíte v miestnosti na to určenej a autá zaparkujete na bezplatnom parkovisku pre hostí penziónu.

Okrem ubytovávania sa venujeme aj kompletnej organizácii spoločenských podujatí. Máme bohaté skúsenosti najmä so svadobnými hostinami, oslavami jubileí, stretávkami a mnohými inými príležitosťami. Ponúkame Vám aj kompletné balíčky pre firemné teambuildingy, školenia, workshopy, semináre alebo večierky. Tešíme sa na Vás v Penzióne WOLFLAND.