Vstupenka na CHODNÍK V KORUNÁCH STROMOV

Penzión Winter & Summer Resort nájdete v krásnom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti rázovitej podtatranskej obce Ždiar. Krásna príroda Belianskych Tatier poskytuje dostatok možností pre všetkých milovníkov horskej turistiky či romantických prechádzok. Medzi obľúbené aktivity patrí taktiež lyžovanie, rafting, návšteva termálnych kúpalísk, historických a kultúrnych pamiatok, na ktoré je táto podtatranská oblasť obzvlášť bohatá.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v 9 luxusne zariadených dvojlôžkových izbách penziónu. Všetky izby sú ladené v príjemných farebných odtieňoch a súčasťou ich výbavy je štýlový interiér kombinujúci tradičné prvky s moderným dizajnom. V každej izbe je hosťom k dispozícii televízor so satelitným príjmom, rádio, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Väčšina izieb disponuje taktiež balkónom a možnosťou jednej až dvoch prísteliek.

Na prízemí penziónu sa nachádza priestranná reštaurácia s ponukou lahodných špecialít, ktorej súčasťou je taktiež veľký detský kútik. Dokonalý relax si môžete vychutnať v penziónovom Mini-wellness, ktorý pozostáva z vírivej vane a fínskej sauny. Pre príjemný oddych slúži v penzióne aj priestranná letná terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia a v jeho areáli nechýba ani detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom s hračkami a trampolínou.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá