Útulné ubytovanie za výhodnú cenu

Penzión VIL-MA je situovaný priamo v srdci Spiša, v Spišskej Novej Vsi - presnejšie v mestskej časti Novoveská Huta. Ubytovanie je ideálne nielen pre rodiny s deťmi a skupiny priateľov, ale aj pre robotníkov hľadajúcich dlhodobejšie ubytovanie.

Milovníci turistiky ocenia mnohé blízke turistické chodníčky v Slovenskom raji. Zdolať môžete trasu dolinou potoka Suchá Belá s prekrásnymi výhľadmi a vodopádmi alebo sa prejdete popri rieke Hornád za pomoci rebríkov, mostov a reťazí. Ak Vás zaujíma história, určite Vám odporúčame prechádzku historickými centrami Spišskej Novej Vsi či Levoče, s množstvom nádherných a cenných pamiatok. Vaše deti spoznajú zvieratká každého druhu v ZOO - Spišská Nová Ves. Počas horúcich letných mesiacov si zaplávate v bazénoch miestneho letného kúpaliska. Lyžiari ocenia upravené svahy okolitých lyžiarskych stredísk Čingov - Ďurkovec, Rittenberg – Spišská Nová Ves a Resort Levočská dolina.

Penzión VIL-MA Vám počas celého roka ponúka príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 16 osôb.

Na prízemí penziónu sa nachádza:
- spoločenská miestnosť s jedálenským posedením.

Na poschodí penziónu sú k dispozícii:
- dve 2-lôžkové izby s televízorom so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľňou (umývadlo, sprchovací kút, toaleta),
- jedna 3-lôžková izba s televízorom so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľňou (umývadlo, sprchovací kút, toaleta),
- plne vybavený kuchynský kút s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou,
- prístup na terasu,
- bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Podkrovie penziónu tvoria:
- jedna 2-lôžková izba s televízorom so satelitným príjmom,
- jedna 3-lôžková izba s televízorom so satelitným príjmom,
- jedna 4-lôžková izba s televízorom so satelitným príjmom,
- dve samostatné kúpeľne (umývadlo, sprchovací kút, toaleta),
- plne vybavená kuchyňa s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským kútom.

V záhrade si príjemne posedíte v altánku s vonkajším posedením alebo na záhradnej hojdačke. Grilované pochúťky a guláš si pripravíte na ohnisku a v krbe za pomoci grilu či kotlíka. Pre deti je tu pripravená menšia hojdačka a trampolína. Bezplatné parkovanie je zabezpečené priamo pri penzióne v uzavretom dvore.

Či už hľadáte miesto, kde strávite Vašu dovolenku alebo ubytovanie na dochádzanie za prácou, Penzión VIL-MA je pre Vás tou správnou voľbou. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá