Aktívny relax v príjemnom prostredí

Na okraji malebnej horskej obce Mýto pod Ďumbierom, priamo pod najslnečnejšími a najvyššími vrchmi Nízkych Tatier, v obkolesení čarovnou prírodou Horehronia, nájdete útulný Penzión v stráni s rodinnou atmosférou, kde sa každý bude vždy cítiť ako doma.

Ideálne miesto pre odpočinok od stresu, duševného a fyzického vyčerpania, ktoré prináša dnešná uponáhľaná doba. Aktívny oddych v zime v najmodernejších lyžiarskych strediskách na Slovensku s vyše 50 km zjazdoviek, najlepšími freeridovými zónami u nás, či možnosťami skialpinizmu, behu na lyžiach a rôznymi adrenalínovými športmi.

V lete spoznávajte najkrajšie cyklotrasy na Slovensku, načerpajte silu na slnkom zaliatych svahoch, objavujte nádherné poklady okolitej prírody, navštívte blízke kultúrne a historické pamiatky, odhaľte tajomstvá podzemného sveta, zašportujte si alebo využite množstvo atrakcií pre všetkých - dospelých aj deti.

Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s kapacitou 20 miest, v lete rozšírená o slnečnú terasu, kde môžete ochutnať našu známu tradičnú domácu kuchyňu. Hostia si pobyt u nás môžu spríjemniť aj posedením pri krbe a veľkoplošnej obrazovke, vychutnávaním si vynikajúcej kávy, čaju alebo popíjaním kvalitných vín. Počas pobytu sa návštevníci majú možnosť stravovať formou raňajok, polpenzie alebo plnej penzie.

Pre rodinu, skupiny priateľov, grilmajstrov, skrátka pre všetkých je tu k dispozícii taktiež záhradný altánok a gril. Pripraviť si tak môžete vlastné osvedčené špeciality alebo dajte na radu od nás. A kým sa Vaše jedlo pripraví, Vaše ratolesti sa môžu zabaviť na blízkom detskom ihrisku.

Ubytovanie v Penzióne v stráni je možné v troch štandardoch:

Ubytovanie v penzióne ponúka 5 dvojlôžkových - štýlovo zariadených izieb, z toho v troch izbách sa nachádzajú manželské postele a v dvoch izbách oddelené lôžka. Tri izby disponujú rovnako možnosťou využitia jedného príležitostného lôžka. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a sociálne zariadenie. Vo výbave izieb nechýba ani TV/SAT, chladnička a pripojenie na internet.

V apartmáne je pre hostí k dispozícii samostatná spálňa s manželskou posteľou a balkónom s výhľadom na hory, obývacia miestnosť s dvomi lôžkami, TV/SAT, plne vybavená kuchyňa s chladničkou a mikrovlnou rúrou, jedálenský stôl, ako aj vlastná kúpeľňa a sociálne zariadenie. Pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Chalupa ponúka ubytovanie v samostatnom objekte pre 6 osôb s možnosťou využitia dvoch príležitostných lôžok. Hosťom sú tu k dispozícii tri dvojlôžkové izby, obývacia miestnosť s krbom, TV/SAT, plne vybavená kuchyňa s chladničkou a mikrovlnou rúrou, jedálenský stôl, vlastná kúpeľňa, sociálne zariadenie a pripojenie na internet.