Nový penzión so strešnou terasou!

Penzión U vodníka III. sa nachádza v turisticky obľúbenej obci Podhájska, ktorá je známa najmä pre svoje termálne kúpalisko s liečivou geotermálnou vodou (vzdialené len 600 metrov od ubytovania). Počas Vášho pobytu si tu tak môžete dosýta vychutnávať relax, kúpanie a vodnú zábavu na tobogánoch, ako aj príjemný oddych s využitím rôznych wellness procedúr v novovybudovanom Wellness centre Aquamarin. Váš voľný čas môžete rovnako skvele vyplniť aj hraním tenisu, návštevou miestneho letného kina alebo prehliadkou blízkeho historického mesta Banská Štiavnica, kúzelného Zámku Topoľčianky alebo zaujímavého skalného obydlia v Brhlovciach. Vďaka ideálnej polohe penziónu v pokojnom tichom prostredí a v blízkosti kúpaliska aj iných atrakcií, si tak môžete u nás dopriať dovolenku, po ktorej ste dlho túžili.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novopostavenom Penzióne U vodníka III. s celkovou kapacitou 48 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je tu k dispozícii osemnásť 2-lôžkových izieb s balkónom, posedením a prekrásnym výhľadom na okolie, pričom dvanásť z nich je možné doplniť v prípade potreby o prístelku pre jednu ďalšiu osobu. Súčasťou vybavenia každej izby je okrem pohodlnej manželskej postele taktiež televízor, chladnička, rýchlovarná kanvica, kúpeľňa s toaletou a samozrejme aj možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Jedinečnosťou penziónu je otvorená letná terasa s posedením aj lehátkami na streche objektu, kde si môžete vychutnať napríklad raňajkovú kávičku či poobedňajšiu siestu. Príjemný čas s rodinou a priateľmi môžete rovnako dobre stráviť v štýlovej zimnej záhrade s posedením, nachádzajúcej sa na prízemí objektu. Svoje dovolenkové dni si naplno užijete aj vo vonkajšom bazéne (v cene) a vírivke (za poplatok). V najbližších dňoch bude možné sa tu taktiež osviežiť rôznymi alkoholickými aj nealkoholickými nápojmi v novom bare a reštaurácii, ktoré pre Vás s láskou pripravujeme. Stravovanie našich hostí je zabezpečené rovnako aj v reštaurácii U vodníka (v areáli termálneho kúpaliska), kde si je možné vybrať zo širokého sortimentu jedál (hotové jedlá, polievky, pečený pstruh, rezne, rôzne druhy vyprážaných syrov) a zákuskov domácej výroby aj zmrzliny s 15% zľavou. Pohodlné parkovanie Vašich vozidiel je možné bezplatne na parkovisku penziónu.

Veríme, že u nás strávite skvelú dovolenku a radi nás opäť v budúcnosti navštívite. Tešíme sa na Vás!