Ideálne ubytovanie pre skupiny

Penzión u Sovy je situovaný uprostred krásnej prírody Oravy, v pokojnej mestskej časti Dolného Kubína, Beňovej Lehote. Výborná poloha ubytovania garantuje množstvo možností trávenia Vášho voľného času. Doprajte si oddych na prechádzkach a horských túrach v krásnej prírode Oravskej Magury. A potešíme aj milovníkov lyžovania. Len 5 minút autom od nás máte možnosť navštíviť lyžiarske centrum SKI Park Kubínsku hoľu, na ktorého skipas Vám ponúkame zároveň zľavu prostredníctvom karty Oravapass.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v komfortne zariadených 5 izbách penziónu. Vybrať si môžete spomedzi jednej jednolôžkovej izby s možnosťou prístelky, dvoch dvojlôžkových izieb a ďalších dvoch dvojlôžkových izieb s možnosťou jednej prístelky. V tejto časti penziónu môžu hostia využívať oddelené toalety zvlášť pre dámy a zvlášť pre pánov. Pre hostí je tu k dispozícii taktiež spoločenská časť s pohovkou a satelitnou televíziou. Využiť tu môžete taktiež kuchynský kút s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a chladničkou. V celom objekte je samozrejmosťou bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie máme v našej ponuke pripravené dva štýlové apartmány s kapacitou 4 osôb. Ak si zvolíte apartmán umiestnený na prízemí, čaká Vás priestranný jednoizbový apartmán vybavený krbom, televízorom, plne vybavenou kuchyňou a kúpeľňou s vaňou a toaletou. Apartmán umiestnený na poschodí je zložený z dvoch spální, jednej dvojlôžkovej s manželskou posteľou a druhej jednolôžkovej s možnosťou jednej prístelky. K dispozícii je Vám v ňom televízor, kuchynský kútik a kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Pre ubytovaných hostí poskytujeme možnosť objednania kontinentálnych raňajok. Vychutnať si u nás môžete taktiež grilovanie či opekanie na záhradnom krbe a prenosnom grile. Posedieť si môžete na vonkajšej terase alebo v altánku. Pri penzióne nechýba zabezpečené bezplatné parkovanie, prípadne Vám za menší poplatok vieme poskytnúť garážové parkovanie.

Pozývame Vás prežiť k nám nezabudnuteľnú dovolenku s príjemnou domácou atmosférou a v obklopení krásnej prírody Oravskej Magury. Tešíme sa na vašu návštevu.