Štýl a komfort za skvelé ceny!

Penzión U Jurka je štýlovým penziónom s moderným zariadením, aj vďaka ktorému tu prežijete dovolenku plnú luxusu v oravskej obci Zuberec.

Letné obdobie Vám ponúka bohaté možnosti prežitia voľného času. To ocenia najmä milovníci cyklistiky a turistiky ako aj ľudia zberajúci lesné plody či hríby. Len pár metrov od ubytovania spoznáte históriu v Múzeu oravskej dediny - Zuberec alebo skanzene Bobrova raľa. V horúcich dňoch sa schladíte v podzemní Brestovskej jaskyňe, prípadne zaplávaním si na vzdialenejšej vodnej nádrži Liptovská Mara. V zime tu môžete prevetrať svoje lyže či snowboardy na zjazdovkách miestnych lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky. Na výber tiež máte neďaleké strediská, ako sú Ski centrum Ruba - Rúbaniská, Ski Centrum Nižná Uhliská a Ski centrum Zverovka - Spálená dolina.

Komfortne sa ubytovať v Penzióne U Jurka je možné počas celého roka. Našim hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch izbách a troch apartmánoch, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou pre maximálne 23 osôb. Na výber máte z týchto možností:
- jedna 2-lôžková izba s manželskou posteľou;
- jedna 4-lôžková izba so samostatnými lôžkami;
- dva apartmány pre 4 až 5 osôb s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a gaučovým sedením v obývacej miestnosti, ktoré slúži pre prespanie 3 osôb;
- jeden väčší apartmán pre 5 až 7 osôb s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou, druhou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom slúžiacim ako prístelka pre jednu osobu a obývacou miestnosťou s ďalším gaučovým sedením, ktoré je po rozložení využiteľné ako prístelka pre 2 osoby.

Každý z apartmánov sa skladá zo spálne, obývacej miestnosti a plne vybavenej kuchyne s jedálenským sedením. Obývacia miestnosť v jednotlivých apartmánoch je vybavená televízorom na káblové pripojenie, CD/DVD prehrávačom prípadne aj majestátnym krbom. K dispozícii je tu tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Obe izby (2-lôžková a 4-lôžková) sú situované na vyvýšenom prízemí penziónu. Hostia v každej izbe využijú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Svoje chutné jedlo si tu pripravíte v plne vybavenej kuchyni, ktorá je spoločná pre obe izby. Príjemne stráviť voľný čas môžete aj v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom s káblovým pripojením, CD/DVD prehrávačom, rádiom a spoločenskými hrami. Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Na upravenej záhrade si zahráte futbal a volejbal. Aktivity ako tenis, bowling či biliard môžete vykonávať v penzióne naproti. Práve v ňom tiež využijete wellness a kozmetické služby. K úschove bicyklov a lyží poslúži na to určená miestnosť. Pripravíte si tu aj chutné grilované špeciality, ktoré si môžete vychutnať v altánku s vonkajším posedením. Deti sa zabavia na detskom ihrisku alebo so zvieratkami v blízkosti penziónu. Zaparkovať Vaše autá je možné pri ubytovaní.

Nádherný výhľad na okolité hory a lesy si môžete vychutnávať nielen počas prechádzok obcou Zuberec, ale aj výhľadom priamo z Penzióna U Jurka. Posnažíme sa Vám tu vytvoriť čo najlepšiu atmosféru na prežitie dokonalej dovolenky. Srdečne Vás k nám pozývame!