dávam regionálne zľavové karty

Penzión Tempo Tatry sa nachádza na Liptove na okraji obce Pribylina. Hosťom ponúkame komplexné služby: ubytovanie, stravovanie, wellness a to pre individuálnych klientov, skupinky, rodinky s deťmi, seniorov, ale aj pre spoločnosti a organizácie. Pre hostí je k dispozícii ubytovanie v dvoch objektoch. Penzión a dom.

Nový penzión má 4 samostatné apartmány a dve izby. Izby v penzióne sú dvojposteľové a každá má vlastné sociálne zariadenie, televízor a chladničku.

Rodinný dom má v ponuke jeden podkrovný apartmán s dvomi trojposteľovými izbami a dvoma dvojposteľovými izbami, ktorý je vhodný pre viacpočetné rodiny alebo skupinku. Na prízemí sú pre Vás pripravené ďalšie tri luxusne a štýlovo vybavené dvojposteľové izby s vlastným WC, sprchou, televízorom a chladničkou. Samozrejmosťou sú dve kompletne vybavené kuchyne.

K dispozícii je reštaurácia s terasou a barom kde si môžu hostia objednať stravovanie podľa svojich predstáv. Relaxovať budete môcť v našom wellness: (jacuzzi (pre 6 osôb), infrasauna, fínska sauna). Pre deti sme pripravili detské ihrisko, dospelý môžu hrať šípky, spoločenské hry alebo si zacvičiť v mini fitness. Parkovanie priamo pri objekte.

Radi pre Vás zorganizujeme rodinné oslavy, promócie, svadby i kar, pripadne školenie. K dispozícii sú aj kongresové priestory s vybavením. Zabezpečíme pre Vás jedlo i pitie, obsluhu i program. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá