Penzión v krásnom tichom prostredí lesa

Penzión Svätopluk sa nachádza v obci Liptovská Osada, v tichej oblasti niekdajšieho kúpeľného mestečka Korytnica. Svojou výhodnou polohou je penzión ideálnym miestom pre relaxačný, ozdravovací a kúpeľný pobyt. Na svoje si tu prídu aj turisti a rodinky s deťmi ale i všetci, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku v nádhernom prostredí a užiť si pokoj od ruchu veľkomiest. Prekrásne okolie penziónu Vás určite očarí. Národné parky Veľká Fatra a Nízke Tatry sú ideálne pre turistické výlety malých aj veľkých. Vystúpte na Borišov, Ploskú či Ostredok a naskytnú sa Vám prekrásne výhľady.

Vašim ratolestiam sa bude určite páčiť aj výlet na Donovaly, kde na nich čaká známe rozprávkové mestečko Habakuky. Milovníkom kultúrno-historických pamiatok odporúčame krásne historické mesto Banská Bystrica, kde si príjemne posedíte v miestnych kaviarňach a reštauráciách. V zime si vezmite so sebou aj lyže, pretože neužiť si skvelú lyžovačku s bohatou nádielkou snehu by bol naozaj hriech. Blízke lyžiarske strediská Donovaly, Turecká, Šachtičky pri Banskej Bystrici či Malinô Brdo pri Ružomberku, Vám poskytnú skvelé lyžiarske podmienky a veľa prírodného snehu. Ručíme Vám, že u nás sa nudiť počas Vášho pobytu nestihnete!

Penzión Svätopluk poskytuje celoročne veľmi príjemné ubytovanie pre maximálne 148 osôb vrátane prísteliek a turistickej časti penziónu. K dispozícii sú Vám tu nasledovné možnosti ubytovania:

- jedna 2-lôžková izba,
- tri 2-lôžkové izby s prístelkou,
- šesť 3-lôžkových izieb,
- dve 3-lôžkové izby s prístelkou,
- dve 4-lôžkové izby,
- deväť 4-lôžkových izieb s prístelkou,
- jeden 6-lôžkový apartmán s dvomi prístelkami a dvomi spálňami,
- dva 10-lôžkové apartmány s jednou prístelkou a dvomi spálňami,
- jedna 28-lôžková turistická časť v podkroví s dvomi izbami.

Vo výbave izieb nájdete vždy samostatné lôžka (ktoré je možné na požiadanie spojiť na manželské lôžko), televízor so satelitným príjmom a vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.

Apartmány sú tvorené zakaždým spálňami s televízorom so satelitným príjmom, kompletne zariadenou kuchynkou s televízorom so satelitným príjmom a pohodlným sedením. Súčasťou každého apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom s toaletou.

Súčasťou nášho penziónu je novovybudovaná podkrovná turistická časť vhodná najmä pre skupinové zájazdy a školské výlety. Využijete tu jednu 15-lôžkovú a jednu 13-lôžkovú izbu, ktoré zdieľajú spoločné kúpeľne so sprchovacími kútmi ako aj toalety.

Príjemné chvíľky s rodinkou a priateľmi strávite v spoločenskej miestnosti s krbom a televízorom so satelitným príjmom. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého penziónu.

Veríme, že si výborne oddýchnete aj v okolí penziónu. Vaše detičky sa vyšantia na detskom ihrisku s pieskoviskom a Vy si oddýchnete pri grilovačke alebo si príjemne posedíte na terase reštaurácie či v priestoroch kaviarne. Veľkým lákadlom pre Vaše detičky bude aj jazda na koňoch. Liečivý prameň vyviera priamo pri penzióne, tak neváhajte a naberte si z neho kúsok zdravia. Vaše autá si odparkujete na blízkom stráženom parkovisku. Užite si svoju dovolenku v prekrásnej prírode a napite sa zdravia! Tešíme sa na stretnutie s Vami!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov