Vhodné pre rodinky s deťmi

Penzión Štôla je situovaný na úpätí Vysokých Tatier v podhorskej obci Štôla. Penzión predstavuje samostatný rekreačný objekt na pozemku o výmere vyše 700 m2. Pri objekte v záhrade je aj murovaná dvojgaráž pre 2 motorové vozidlá. Ubytovanie hosťom ponúkame v dvoch samostatných apartmánoch.

Na prízemí sa nachádza tzv. prízemný rodinný apartmán, ktorý pozostáva z dvoch izieb o rozmere 11 m2, kuchyne 7 m2, samostatnej kúpelne a WC. V prvej izbe sú 2 postele, samostatné váľandy, skriňa, krb, TV, satelit, rádio a malá skrinková zostava. V druhej izbe sú taktiež dve váľandy s jednou prístelkou, skriňa, periňáky, kreslo a malá skrinková zostava. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou s plným vybavením, plynovým šporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou konvicou, chladničkou s mrazničkou, stolom a 4 stoličkami. Kúpeľňa má vaňu, umývadlo a samostatné WC. Teplá a studená voda je samozrejmosť. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami, ohrev vody je prostredníctvom prietokového plynového výmenníka.

Na poschodí sa nachádza tzv. podkrovný rodinný apartmán, takého istého zloženia, vybavenia a rozlohy, ako spodný apartmán. Rozdiel je len v tom, že horný apartmán je v podkroví s celodreveným obložením.

Nad dvojgarážou sa ešte nachádza štôlska izba. Jedná sa o izbu o rozlohe 24 m2 so štyrmi posteľami, skrinkovou zostavou, sedacou súpravou a kuchynským - plne vybaveným - kútikom. Nechýba TV, rádio a mikrovlnná rúra. Teplá voda je zabezpečená prietokovým elektrickým ohrievačom, vykurovanie v zime štýlovou kachľovou pecou na drevo. V prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchou, umývadlo a WC. Štôlskú izbu často uprednostňujú mladí študenti, turisti a "backpackeri", ktorím poskytuje i spoločenskú miestnosť s príjemnou atmosférou za prijateľnú cenu.

V záhrade sa nachádza malé záhradné jazierko s okrasnými rastlinami, rybkami a fontánkou, dve drevené sedacie súpravy so stolmi po 6 kresiel, pieskovisko a preliezačka pre deti. Tiež je tu jednoduché posedenie s možnosťou opekania, grilovania a posedenia pri ohni. V záhrade je východ ku potoku za chatou cca 2 m, východ na lúku. Objekt je strážený naším psíkom, takže aj Váš štvornohý člen rodiny si u nás nájde kamaráta...