Komfortné ubytovanie za výbornú cenu

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v Penzióne Slovakotour, nachádzajúcom sa na začiatku Demänovskej doliny. Ideálna poloha penziónu v najatraktívnejšej lokalite Nízkych Tatier a v blízkosti Liptovského Mikuláša je zárukou dovolenky strávenej aktívnym oddychom s mnohými nezabudnuteľnými zážitkami.

Penzión je situovaný v Demänovskej Doline, ktorá Vás nadchne nádhernou prírodou Národného parku Nízkych Tatier. Okolím Vás prevedú nespočetné turistické trasy, s väčšou i menšou náročnosťou. Z prírodných krás navštívite očarujúce jaskyne v Demänovskej doline. Vychutnáte si relax v termálnych bazénoch Aquaparku Tatralandia či vodného raja Bešeňová alebo si vyskúšate wakesurfing, flyboard či bumperball na priehrade Liptovská Mara. V zimnom období si zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, kam Vás dopraví bezplatný skibus.

Penzión Vám celoročne ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou pre 30 osôb. Vybrať si môžete z:
- dvoch 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou,
- štyroch 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou a prístelkou,
- dvoch 3-lôžkových izieb s manželskou posteľou a samostatným lôžkom,
- dvoch 4-lôžkových štúdií s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami.

Svoj voľný čas v každej z týhto izieb si môžete spríjemniť posedením na pohodlnom gauči pri sledovaní televízora so satelitným príjmom. Súčasťou vybavenia je zakaždým aj rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. V každej izbe Vám bude k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Občerstvenie si pripravíte v prakticky vybavenej kuchyni s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, ktorá je spoločná pre všetky izby.

Oddýchnuť si môžete aj v dvoch 4-lôžkových štúdiách, ktoré okrem gauča a televízora so satelitným príjmom, disponujú aj kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V celom penzióne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V objekte sa nachádza aj reštaurácia s terasou, kde Vám radi pripravíme chutné jedlá. Vaše deti sa tu zabavia v detskom kútiku alebo v exteriéri na detskom ihrisku s pieskoviskom, šmýkačkou, hojdačkou a preliezačkou. Počas svojho pobytu si posedíte aj na terase s vonkajším posedením, určenej pre našich hostí. V prípade potreby Vám radi zapožičiame gril. V areáli nájdete aj požičovňu športových potrieb. Vaše lyže a bicykle si odložíte v miestnosti, ktorá je na to určená. Svoje autá si zaparkujete priamo pri objekte na stráženom parkovisku. Tešíme sa na Vás v Penzióne Slovakotour!