Penzión iba 900 metrov od kúpaliska!

Penzión Slnečný dvor sa nachádza iba 900 metrov od známeho termálneho kúpaliska Podhájska. Ak hľadáte skvelé miesto pre Vašu dovolenku, tak ste na správnom mieste. Rodinky, priatelia i skupinky známych, lepšie ste si ani nemohli zvoliť.

Najväčším lákadlom je zaručene termálne kúpalisko v Podhájskej. Bazény s liečivou vodou majú blahodarné účinky na celé telo. Vaše ratolesti sa vybláznia v detskom bazéne a pre tých väčších je k dispozícii aj tobogán. Príjemne si oddýchnete v saunách wellness centra a nezabudnite sa vybrať aj na prechádzku do botanickej záhrady. Milovníci cyklistiky by mali určite zájsť až k vodopádu Zúgov, kde sa môžu skvele osviežiť v horúcich letných dňoch. Neďaleko to máte aj do Nitry, kde sa nachádza veľa historicko - kultúrnych pamiatok, príjemné kaviarničky i reštaurácie a v lete tu na Vás čaká bohatý program.

Rodinný Penzión Slnečný dvor poskytuje svojim hosťom útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 20 osôb. Ubytovaní budete v štyroch 2-lôžkových a troch 4-lôžkových izbách s maximálnou kapacitou pre 20 osôb. Izby sú vybavené manželskými, samostatnými i poschodovými lôžkami, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou ako aj plne vybavenou kuchynkou s elektrickým varičom - dvojplatničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

Príjemné chvíľky s rodinou či priateľmi si vychutnáte v spoločenskej miestnosti s krbom, kde podávame občerstvenie, kvalitné moravské vínko a dobre vychladené pivko i nealko nápoje. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého penziónu.

Mysleli sme i na Vašich najmenších a na uzavretej záhrade sme pre nich pripravili pieskovisko a hračky. Vy si v pokoji môžete užiť grilovačku s priateľmi alebo si len tak posedieť a prečítať si knihu. Na požiadanie Vám zabezpečíme aj masáž priamo na izbu. Vaše autá si pohodlne odparkujete za bránou penziónu.

Rezervujte si svoju vysnívanú dovolenku už dnes! Tešíme sa na Vašu skorú návštevu.