Rodinný penzión v lone prírody

Penzión Slnečný dvor sa nachádza na okraji obce Zázrivá v časti Zázrivá Stred. Je obkolesený prírodou a vďaka tomu ponúka ideálne podmienky na relax a oddych.

Penzión hosťom ponúka ubytovanie v samostatných izbách so sociálnym zariadením, vlastnou reštauráciou s domácou stravou. V lete je hosťom k dispozícii aj vonkajšia terasa. V penzióne sa nachádza wellness, sauna, vírivka a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Celý areál penziónu je oplotený. Parkovanie je možné v areáli objektu, parkovisko je monitorované kamerovým systémom. K dispozícii je i detské ihrisko, trampolína, ohnisko, altánok s vonkajším krbom. Pre turistov ponúkame dopravnú službu - vlastný mikrobus za výhodnú cenu.

Penzión má výbornú polohu ako východisko k turistickým trasám (Veľký a Malý Rozsutec, Jánošikove diery, Choč, Stoh, Chleb, Vrátna dolina) a cykloturistickým trasám.
Iné atrakcie v okolí penziónu: železnička v Oravskej Lesnej, Vychylovka - skanzen, železnička, Zuberec - skanzen, Orloj v Starej Bystrici.

Lyžiarske strediská: Kubínska Hoľa, Zázrivá Havrania, Malá Lučivna, Vrátna dolina. Aquaparky pre milovníkov vody: Aquapark Dolný Kubína Bešeňová.