Reštaurácia, wellness...

Penzión SKI Jezersko sa nachádza v nádhernom prostredí severnej doliny Spišskej Magury, v rekreačnej chatovej oblasti Jezersko pri obci Ždiar. Vďaka svojej výbornej polohe - v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska Bachledka SKI & SUN - je penzión ideálnou voľbou pre milovníkov lyžovania, snowboardingu a zimnej zábavy na sánkach či bežkách. K dispozícii sú tu hosťom zjazdovky s rôznou obtiažnosťou, dve sedačkové lanovky a niekoľko lyžiarskych vlekov. Rodiny s deťmi istotne poteší detský park s dvomi posuvnými pásmi a kolotočom, bobovou dráhou a dráhou pre snowtubing a snowrafting.

Počas teplejších mesiacov v roku si tu na svoje prídu nadšenci pre tradície, folklór a architektúru. Tunajší srdeční gorali Vás privítajú s otvorenou náručou a isto ponúknu aj chutnými domácimi špecialitami. Počas Vášho pobytu si môžete taktiež do sýtosti vychutnávať nádhernú okolitú prírodu Tatier a Pienin, s možnosťou podnikať rôzne náročné turistické aj cyklistické výlety. Fanúšikovia bicyklovania sa môžu veľmi dobre zabaviť v tunajšom bikeparku so zjazdovou traťou dlhou 1,7 km alebo v jeho okolí s viac ako 130 km dlhými vyznačenými horskými cyklotrasami.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v kompletne zrekonštruovanom Penzióne SKI Jezersko s celkovou kapacitou 36 lôžok. Hostia si u nás môžu vybrať z deviatich 2-lôžkových izieb, dvoch 2-lôžkových štúdií (s možnosťou využitia 2 prísteliek na rozťahovacej pohovke a vlastnou kuchynkou) a dvoch apartmánov s kapacitou pre 2 - 6 osôb. Jeden z apartmánov - väčší - je mezonetový (rodinný). Samozrejmosťou vybavenia každej izby, štúdia aj apartmánu je televízor so satelitným príjmom, vlastná kúpeľňa s toaletou a možnosť využívania WiFi pripojenia na internet.

Priateľskú atmosféru a príjemný oddych pocítite v útulne zariadenej drevom voňajúcej reštaurácii s barom, kde si môžete pochutnať na tradičných aj medzinárodných jedlách, pri podmanivej hudbe a praskajúcom ohni v krbe. Príjemnou čerešničkou na torte môže byť obľúbený koktejl, kvalitné vínko či jemný alkohol v spoločnosti Vašich najbližších.

V rámci služieb penziónu je pre našich hostí pripravená recepcia s ústretovým personálom, detský kútik plný hračiek, možnosť zapožičania bicyklov aj uskladnenia lyží. Vynikajúcim benefitom ubytovania je možnosť relaxu a odpočinku vo wellness s vírivkou, parnou, suchou aj infra saunou, pri lahodných tónoch uvoľňujúcej hudby. Ak túžite po dovolenke s tou pravou horskou atmosférou, po podmanivom mieste pre Váš oddych a dokonalý zážitok, vitajte u nás!