Zimné termíny ešte voľné!

Penzión Ski Čierny Balog je situovaný v nádhernom horskom prostredí Veporských Vrchov, v malebnej dedinke Čierny Balog, vo vzdialenosti len 9 km od Brezna. Ak túžite po dovolenke uprostred krásnej prírody so zabezpečeným komfortom ubytovania a súčasne širokými možnosťami aktívneho oddychu, srdečne Vás k nám pozývame. Verte, u nás sa nudiť určite nestihnete. V zime si vychutnáte výbornú lyžovačku priamo pri Vašom ubytovaní, pričom v lete si môžete vyskúšať paragliding či zjazd na horských bicykloch. Venovať sa môžete aj aktívnej turistike, nakoľko blízke okolie ponúka dostatok príjemných peších túr. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete taktiež hubárčením, či návštevou miestnych atrakcií ako Čiernohronská železnica, Lesnícky skanzen alebo Dobročský prales.

Či už plánujete podniknúť individuálnu alebo rodinnú dovolenku, motorkárske a cyklistické zrazy alebo firemné či školské stretnutia, radi Vám vyjdeme v ústrety a ponúkneme ubytovanie prispôsobené priamo na mieru. Vybrať si u nás môžete spomedzi troch druhov ubytovania. Pripravené pre Vás máme príjemné ubytovanie v komfortne vybavených dvoch 2-lôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky v dvoch 3-lôžkových izbách a 4 pohodlných apartmánoch s kapacitou 6 až 9 lôžok.

Ak preferujete tradičné príjemné ubytovanie v drevenici s vôňou dreva, ubytovať sa u nás potom môžete v Kolibe pod Urbanovým vrchom. Jej podkrovie je vybavené 4 dvojlôžkovými izbami s možnosťou 1 až 2 prísteliek. Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa s toaletou, televízor a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ak máte radšej apartmánový typ ubytovania, radi Vám ponúkneme ubytovanie v 4 štýlových mezonetových apartmánoch. V troch apartmánoch sa pohodlne ubytuje 9 osôb v troch trojlôžkových spálňach. Posledný štvrtý apartmán je určený pre 6 návštevníkov, ktorí môžu využívať dve trojlôžkové izby. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je obývacia izba s televízorom a kompletne vybavenou kuchynkou, kúpeľňa s toaletou a miestnosť na úschovu lyží a bicyklov.

Po bohatom programe, dobrej cyklistike alebo pešej túre Vám určite padne vhod posedenie v štýlovej reštaurácii Veľká koliba s kapacitou 52 miest, poprípade v intímnejšom prostredí Malá koliba s kapacitou 24 miest, kde si môžete pochutnať na rôznych grilovaných špecialitách.

ATRAKCIE: Nový majiteľ strediska investoval do výrazného zvýšenia atraktivity strediska - do zimnej sezóny vkročíme aj s novým unikátnym leteckým trenažérom, na svoje si tak prídu okrem tínedžerov aj dospelí, virtuálny prelet nad krajom stojí zato. Rovnako ďalšou novinkou je nočné osvetlenie svahu, ktoré spĺňa aj náročné bezpečnostné požiadavky. Za zmienku stojí aj novovybudované bezplatné klzisko (ak nemáte korčule, radi Vám ich požičiavame). Pre lyžiarske kurzy máme exkluzívnu cenu vrátane celodennej stravy a skipasu, extra výhodné podmienky pre pedagogický doprovod. K dispozícií je samozrejme aj parkovisko.

Veríme, že u nás strávite dovolenku plnú oddychu, zábavy, odnesiete si množstvo nazabudnuteľných zážitkov a opäť sa k nám čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.