Útulný penzión v horskom prostredí

Penzión Skalovka sa nachádza v malebnej prírode Kysúc v podhorskej osade obce Staškov - U Belkov. Penzión je situovaný uprostred nádhernej prírody. Popred penzión preteká potôčik Bahana. Prostredie je ideálne pre rodinné dovolenky, turistiku, cykloturistiku, zber lesných plodov a hubárčenie. Okrem malebnej scenérie Vám areál penziónu ponúka športové možnosti a rôzne aktivity pre spestrenie Vášho pobytu. V lete sa osviežite v prírodnom kúpalisku. Na udržiavanom ihrisku si môžete zahrať futbal a rôzne športy. Deti sa potešia pieskovisku a detskému ihrisku s preliezkami, šmýkačkami i hojdačkami. Najmenších poteší naša mini zoo. Adrenalín zažijete na Paintballovom ihrisku. Samozrejmosťou je zapožičanie výstroje.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v rodinnom penzióne s celkovou kapacitou 24 lôžok vrátane prísteliek. K dispozícii je:
- dvojlôžková izba s balkónom,
- štvorlôžký apartmán (tri pevné lôžka + prístelka),
- dvojizbový osemmiestny apartmán zložený z trojlôžkovej izby a druhej prechodnej trojlôžkovej izby s možnosťou dvoch prísteliek,
- veľký trojizbový apartmán zložený z dvojlôžkovej izby, trojlôžkovej izby a trojlôžkovej izby s možnosťou dvoch prísteliek.

Na každom apartmáne aj v dvojlôžkovej izbe je vlastná kúpeľňa so sprchou a toaletou. Apartmány majú navyše kompletne zariadenú kuchyňu s chladničkou, dvojplatničkou a kuchynským riadom.

Súčasťou penziónu je reštaurácia (spoločenská miestnosť s krbom a televízorom) s kapacitou 30 osôb. Hosťom tu servírujeme chutné jedlo v podobe raňajok, obedov a večerí. Taktiež tu máme vonkajšie posedenie pre 80 osôb. Parkovať môžete priamo pri penzióne.

Areál Penziónu Skalovka má obrovskú rozlohu a množstvo aktivít pre malých i veľkých. Radi pre Vás usporiadame teambuilding, rodinné a firemné oslavy, spoločenské akcie, menšie svadby, guľáš párty, opekačky, stretávky a podobne. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi sa k nám čoskoro vrátite.